Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Havada Uçaklar Görmek

Rüyada havada uçaklar ne manaya gelir?

Merhaba bir rüya gördüm genelde rüya tabirlerinden anlamlarına bakıyorum ama buna bir türlü yorum bulamadım.

Gökyüzüne doğru bakıyorum ve uçaklar geçince uzakta beyaz yolları gözükür ya gökyüzünde her yerde böyle uçakların geçtiği izler ama kısa kısa beyaz izler, uçaklarda çok küçük, uzakta her yerde başka bir uçak ve izi hayretle bakıyorum dikkatli bir şekilde. Sabaha karşıydı sanırım anlam veremedim bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada havada uçaklar görmek neye yorumlanır?

Gördüğünüz rüya içinizdeki büyük bir seyahat arzusunu simgelemektedir. Rüyanız, yaşamınız boyunca unutamayacağınız, iz bırakacak bir seyahati çok istediğinizi simgelemektedir. Ancak bu rüyanın gerçekleşip, gerçekleşmeyeceği konusunda bir mesaj vermemektedir.

Rüyanızı bir diğer yorumu ise yaşadığınız sıkıntılar  ve içinde bulunduğunuz psikolojik sorunlardan  ötürü çevrenizdeki insanları gereksiz yere üzdüğünüzü, bu nedenle sizi seven ve size değer veren insanları kendinizden uzaklaştırdığınızı, hemen kendine bir çeki düzen vererek yaptığınız hatalardan dolayı oturup düşünmek gerektiğini aksi halde daha fazla insan kaybedeceğine yorulur. Bu rüya ile ilgili detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Havada Uçaklar Görmek” için bir yanıt

Ben havada ucak gormek diyorum herkes biri seni dusunuyor diyor bilen ne anlama geldigine dair yorum gondersin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir