Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Havada Uçan Cisimler

Rüyada havada uçan cisimler neye işaret eder?

Çok tuhaf bir rüya gördüm. Bir taksideyim, otobanda gidiyoruz, takside yanımda oturan diğer yolcular var. Taksi dolmuş herhalde. Aniden bir gürültü çıkıyor dışarıdan. Dışarıya yukarıya baktım, mavi yeşil ışıkları yanıp sönen kimi cisimler sanırım ufolar var. Havada uçuyorlar. O anda her şey hızlanarak hareket diyorlar havada. Cisimlerden biri neredeyse arabanın içine girecek, çünkü arabanın kapısı yok, kapısız araba bindiğim taksi. Sonra otobanda yan tarafa bakıyorum. Askerler sıra halinde dizilmiş, uygun adım ilerliyorlar. Ufolar hala hareket halindeler.

Bundan sonrasını hatırlamıyorum çünkü gördüğüm bir bulanık rüya ve gittikçe belirsizleşmeye başlıyor. Gördüğüm rüya ne anlama gelir? Biri bana açıklayabilir mi?

Rüyada havada uçan cisimler görmek nasıl yorumlanır

Bana gore bu ruya yakin gelecekte olacak bir toplantiyi, gelismeyi veya aktiviteyi temsil etmekte. Bende buna benzer bir ruya gordum.

Bende otobandan Eskisehir istikametine dogru gidiyordum. Ruyamda, arabada arka koltukta oturuyordum, sagima baktim kocaman bir uzay gemisi uzerimizde buyuk bir gurultuyle haraket ediyordu. Ruyamda babam ortaya cikti birdenbire ve eliyle bana heycanli bir sekilde uzay gemisini gosteriyordu, heyecandan ayaklari titriyordu ona gittim onu tuttum ve ona “Baba bu bir uzay gemisi degil sana oyle gorunuyor, bu evrende nesneleri sekilden sekile sokan bir seytanin isi bu dedim”

Tam bu sozu soyler soylemez uzay gemisi gorunumunu degistirdi ve bir seytan seklini aldi, sanki bir seytan sekline girdi, bana dogru harrket etmeye basladi, beni arabadan alip uzaklasmak niyetindeydi. Seytan planlarini ortaya cikardigim icin bana cok buyuk bir ofke gosterdi cunki onun uckagitciligini ve dalaverelerini ortaya cikarmistim cunki ben manevi yonden cok emin bir insanim. Seytan beni kandirmak icin rusvet teklif etti ama ben kabul etmedim cunki ben yolsuzlugu sevmem. Seytan benimle babamin arasini acmaya calisti fakat bundada basarili olamadi ve ben uykudan uyandim.

“Rüyada Havada Uçan Cisimler” için 3 yanıt

Rüyanız bayağı korkuluymuş, bana e-mailinizi verirmisiniz? Sizinle daha çok görüşmek istiyorum. Bu uzay gemisi rüyası hakkında görüşmek istiyorum. Size sormak istediğim sorular var.

Rüyamda beni en çok korkutan şeylerden bir tanesi; rüyamın tam sonunda GERÇEĞİN PORTAKALI cümlesi söylendi. Kim söyledi, neden söyledi bilmiyorum ama bu cümle bana söylendi, bunun manasını da çok merak ediyorum.

Bu rüyadan bir gün önce başka bir rüya görmüştüm. Rüyada ayna gördüm, aynaya doğru yaklaşan kan izleri vardı yerde. Bu arkadaşımın kanıydı. Arkadaşımı orada görmedim ama onun kanı olduğuna eminim. Az miktarda bir kan damlamasıydı, öyle adam yaralama veya cinayet kanı değildi. İnşallah bana yardım edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir