Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada havai fişek görmek

Rüyada havai fişek görmek neye delalet eder?

Benim rüyamda havada havai fişekler patlıyordu bende korkuyordum, bir kaç yabancı insan bana aileme ve arkadaşlarıma bu patlayan havai fişeklerin dünyanın sonunun geldiğini işaret edebileceğini söyledi ben daha da korkmuş, ağlamıştım ve babamı gördüm, aynı zamanda eşyalarımızı toplayıp bizi gemiyle göndereceklerini söylediler, güya o rüyada uyuyup sonraki sabah denize giriyordum “son girişim” diyordum, bunun anlamı nedir ?

Rüyada havai fişek görmek yorumu

Rüyada havai fişek görülmesi çok iyi bir anlam taşır ve rüyayı gören kişinin huzurlu, sağlıklı ve mutluluk dolu bir hayat süreceğine delalet eder. Rüyada havai fişek patlatmak rüya sahibinin güzel bir dünya ve ahiret hayatı olacağına, dünya işlerinin yoluna gireceğine, bazı sorunlarının son bulacağına, mutlu ve huzurlu bir geleceğe yorulur. Rüyada havai fişek atıldığını görmek kişinin kendini daha özgür ve mutlu hissedeceği bazı güzel olaylar yaşayacağına işaret ederken aynı zamanda bu o kişi için hayatında bir güzel dönem noktasını da simgeleyebilir.

Rüyada gördüğün bir kaç yabancı insan aslında sizin şu anda aşırıcı kuşkuların yoğun olduğu bir yaşam evresi içinde olduğunuzu, bu kuşku ve güvensizlik duygulardan kurtulduğunuz zaman başarı ve mutluluğun sizi beklediğini işaret etmektedir. Adamın havai fişek patlamasının kıyamet alameti olduğunu söylemesi ise sizin gerçek hayatınızda hedeflerinize bir an önce ulaşmak için daha sıkı çalışmanız gerektiğini temsil etmektedir. Ancak rüyanın sonundaki olaylar ise çabalarınız ve ailenizi desteği ile tüm bu sıkıntıları aşıp, huzura kavuşacağınızı anlatmaktadır.

“Rüyada havai fişek görmek” için bir yanıt

Rüyamda bir grup arkadaş bizim evdeydik ve ben cok sıkılmıştım. Dışarıya çıkıp biraz tek basima vakit gecirmek istiyordum. Manzarası güzel bir yere gideyim diye düşündüm. Boğaz manzaralı bir yere giderken bir adamla karşılaştım bana sorunumun ne olduğunu sordu. Ben de biraz yalnız kalmak istediğimi falan söyledim. Bana herkesin zaman zaman ihtiyacı var tarzı seyler söyledi. Daha sonra gideceğim yere vardım. Orada dururken birileri gelip havai fişek patlatmaya başladı hemen yanımızda. Bir kaç kişi daha vardı benden başka. Herkes kaçmaya başladı çünkü sesi inanilmaz rahatsız ediciydi ve kimisinin gözlerine zarar vermişti. Ben de kaçıyordum ama kulak zarlarim patlayacak gibi acımaya başladı sesin şiddetinden. Nereye gitsem orada patlatıyorlardı. 19, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir