Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Havalandığını Görmek

Rüyada havalandığını görmek neye işarettir?

Merhaba, rüyamda nerede olduğumu bilmiyorum, böyle labirent gibi bahçeli, ağaçlı, deniz kenarı, masaları, sandalyeleri olan bir yerdeyim, bir arkadaşım “gel, beni takip et” diyor, bana tarot falı bakacakmış. Orada birkaç kişi var, birden bir şey oluyor ben havalanıp aşağı inip çıkıyorum, her şey hareket ediyor sanki, sanki televizyonda kendi kendine resim gibi bir şeyler beliriyor. Korkuyorum, hemen oğlumu oradan uzaklaştırıyorum, sonra bir şey olmuyor. Kendimi evde görüyorum, 2 yumurta alıyorum, tek elimle kırıyorum, kaseye çırpıyorum, sonra içine siyah zeytinler atıp pişiriyorum, “bu sefer öyle olsun” diyorum, duş alacakmışım acele ediyorum. Duşa giriyorum, uyanıyorum. Teşekkürler. Rüyanın unsurları: tarot falı, labirent, bahçeli bir yer, ağaçlı yer, deniz kenarı, havalandığını, uçtuğunu, yumurta, siyah zeytin, duş almak.

Rüyada havalanmak tabiri

Merhaba, bu kısa fakat çok derin anlamlar taşıyan rüyayı gönderdiğiniz için çok teşekkür ederim. Gördüğünüz rüya, gerçek hayatta kimi şeylerin cevabını ya da nasıl olacağını öğrenmeyi çok istediğinizi, sonucu merak ettiğinizi ifade etmektedir. Tarot falı konusu bunu simgelemektedir.

Rüyanın en enteresan yeri havalandığınız kısımdır ve bu konuda lütfen rüyada uçtuğunu görmek yazısını okuyunuz. Rüyada uçtuğunu görmek, bilinçli rüyalar kategorisi olarak bilincin acık, belirgin yani anlaşılması ve yorumu belli rüyalar grubuna girer. Bu belirgin rüyaları gören insanlar çoğunlukla o anda rüyada olduklarını, yani rüya gördüklerinin farkındadırlar. Bu rüyayı gören bir çok kimse rüya anında kendilerinin aşırı bir hız yaptığını, büyük bir zevk aldıklarını ve tüm dünyaya emreden bir hükümdar gibi kendilerinin egemen bir yetkiye sahip olduklarını kolayca tasfir ederler.

Eğer havada rahatlıkla uçup yeryüzündeki manzarayı doya doya izleyebiliyorsanız bu sizin önünüzde duran bir meseleyi veya bir sorunu rahatlıkla çözeceğinizi, tüm kontrollerin sizin elinizde olduğunu belirtir. Bir şeyin üzerine yükseliyorsunuz, mevkiniz yükseliyor, kimi şeyleri anlama ve algılama yeteneğiniz artmakta, konulara ve hayata bakış açınız artıyor ve kendi yeteneklerinizi simdi daha iyi kullanma fırsatı buluyorsunuz.

Rüyada yumurta görmek iyiye yorumlanır. Bolluk, bereket, zenginlik ve refah içinde bir hayat anlamına gelir. Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.

Rüyada zeytin görmek çok iyidir ve hayra yorulur, çok mutlu olacağınız anlamına gelir. İş hayatında büyük başarılara imza atacak, hoş sürprizlerle karşılaşacaksınız. Rüyada zeytin yemek helal para kazanılacak demektir. Rüyada siyah zeytin görmek gelecek günlerde rahat içinde ve huzurla bir yaşam sürüleceğini gösterir. Rüyada berrak, tatlı suyla duş aldığını görmek ruhsal veya fiziksel yenilenme ve mağfiret simgeler. Bu rüya hayatınızın yükünü yıkadığınızı ifade eder.

Sonuç olarak rüyanız, aradığınız yanıtı yakında alamayacağınızı ancak mutlu, huzurlu, zenginlik dolu bir yaşamın sizi beklediğini göstermektedir.

“Rüyada Havalandığını Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir