Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Hava Alanında Terörist Saldırısı

Rüyada hava alanında terörist saldırısı neye delalettir?

Bu rüyayı ikinci kez gördüm o yüzden sitenizde sizlerle paylaşmak istedim, bu bir uyarı özelliği taşıyabilir mi? Hava alanında bagaj kontrolü için gelen genç bir adam var, kuyrukta beklerken o kişi çantasındaki bombanın pimini çekiyor (bombanın belli bir sure sonra patlaması için) ve yanındaki kişiye diyor ki “benim simdi tuvalete acilen gitmem lazım, valizimi siz check in yaptırır mısınız? ben hemen geliyorum?”

Ben rüyayı 2 gün önce gördüm ancak size yazmadım, fakat bugün yine gördüm yalnız bu kez bombalı valizi yanındaki kişiye veren kisi, tam yürüyerek oradan uzaklaşırken bomba patlıyor. Erkin – İstanbul

Rüyada hava alanında terörist saldırısı görmek neye delalettir

Bence siz bu rüyayı önceden planlayarak gördünüz, yani tesadüf bir rüya gibi gelmiyor bana, önceden tasarlanarak görülen rüyalar grubuna girer. Ayrıca bu rüya biraz tuhaf, çünkü kuyrukta bagaj kontrolü için bekleyen birisi valizini başka birine verip gitmez. Ben bu rüyaya pek güvenmiyorum. Ancak yinede size yardımcı olmak için unsurları yazıyorum.

Rüyada hava alanı görmek özgürlük, yüksek idealler, hırsı, arzu ve umutları simgeler. Rüyada terörist görmek, sizin için hayal kırıklıklarını veya şiddet eğilimlerine yol açan olayları işaret eder. Rüyada bomba görmek tehlike anlamına gelir. Mutluluğunuzun tehlikeye girmesi, sorunlar yaşamak, mutsuz olmak anlamlarına gelir. Tüm davranışlarınıza daha fazla dikkat göstermeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada patlama görmek, olumsuz bazı gelişmeleri işaret ederken aynı zamanda etrafınızdaki insanların davranışlarının sizi çok üzeceğini gösterir.

“Rüyada Hava Alanında Terörist Saldırısı” için bir yanıt

Ben bu ruyayı zaten baskalarını ikaz etmek icin yazıyorum, belkide bu cocukca bir sey, tam baskalarını ikaz etmeye calısırken uykudan uyandım
Erkin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir