Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Havaya Yükselmek

Rüyada havaya yükselmek neye işarettir?

Arkadaşlar rüyamda annem bir evdeydi, sonra ben dışarı çıktım, yürürken annemi tekrar gördüm, sonra annem bana normalden değişik bir şekilde bakarak tanıştığımıza memnum oldu dedi ve beni bilinmeyen bir güç tarafından havaya kaldırdı, bu ne demek acil.

Rüyada birinin havaya yükseldiğini görmek yorumu

Oğuz merhaba, rüyanızın iki ana unsuru var; rüyada annenizi görmeniz ve onun havaya yükselmesidir.

Rüyada annenizi görmeniz, öz değerlerinin ve öz benliğinizin farkında olduğunuzu ve anneden aldığın yüce değerleri geliştirmek için ilerlediğinizi temsil eder. Rüyada anneyi mutlu, sağlıklı, güler yüzlü görürseniz bu çok hayırlı bir rüya olup, hayatınızda mutlu gelişmelere yorumlanır. Bakınız anne rüya tabiri sayfası.

Rüyada havaya yükselmek, havaya yükseldiğini görmek hayali fikirler üzerinde fazla durduğunuzu, gerçekleşmeyecek konulara gereksiz önem verdiğinizi ve daha gerçekçi kavramlar üzerinde yoğunlaşmanız gerektiğini işaret eder. Burada havaya annenin yükselmesi bu yorumu onun hakkında düşünmeyi gerektirir.

“Rüyada Havaya Yükselmek” için 2 yanıt

Rüyamda eşim beni elleriyle tavana kaldırdı ve “toz var mı” diye sordu, sonra elimi tavana sürdüm hiç toz yoktu.

Emine selam, gördüğün rüya gerçek hayatında canını sıkan bazı meselelerin aslında halledilmesi çok, basit sorunlar olduğunu görüp, kendini rahatlamış, hafiflemiş hissedeceğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir