Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Havlama Sesi Duymak

Rüyada havlama sesi duymak neye işarettir?

Rüyamda evin dışından havlama sesi geliyor, akşam geç vakit, kapıyı açıyorum  kapıda bir arkadaşım var bana “dur” diyor, arkasında bir köpek onu kovalamış, köpek devamlı havlıyor, köpeği kovunca bir iki metre gidiyor ama yine geliyor, evin içine giriyor, ben arkadaşımı tutuyorum, köpek ona havlayıp duruyor, ellerine zıplıyor ve acayip hırlıyor, ben arkadayım onu tutuyorum, hep öne ama saldırmıyor köpek.

Rüyada havlama sesi duymak tabiri

Rüyada köpek görülmesi, sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı gösterir. Rüyadaki köpeğin durumu, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir. Bu rüyalar, aynı zamanda ihmal edilmiş ya da unutmuş olduğunuz, yeterince değerlendirmediğiniz bir beceriniz olduğunu gösterebilir. Köpek havlama sesi duymak rüyayı gören kişinin somurtkanlığı ve aşırı titiz özelliği izle çevresindekileri rahatsız etmekte olduğunu simgeler.

“Rüyada Havlama Sesi Duymak” için 5 yanıt

Ben aslında bir rüya görmedim buna yüzde yüz eminim. Bir sabah sağ kulağımın üstünde uyurken birden sağ kulağımdan havlama sesi duydum. Ama sanki havlama sesi bir insan tarafından çıkarılıyordu, çok şiddetliydi ve sadece ‘hav’ dedi yani ard arda gelen havlamalar değildi. Sesi şiddetli ve birden duyunca da uykumdan sıçrayarak uyandım. İnternette bu konuyu araştırdım ama sadece rüya olarak havlama sesinden bahsediyor. Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Melike selam, havlama sesini uyurken duyduğunu söylüyorsun. Sonuçta ya rüyada bunu duydun ya da gerçekten bu ses geldi ve duydun. Bu havlama sesini bir insanın çıkardığını düşünmek farklı anlamlara taşınabilir ki bu site bu konulara girmemektedir. Bir beyin yanılması olduğunu kabul edin derim. Sakın cinlere perilere bağlamayın onlar sandığımızdan çok daha ciddi ve akıllı yaratıklardır.

Rüyamda havlayan köpekler gördüm. Yanımda normal bir kız arkadaşım vardı. Korkup el ele tutuştuk sıkıca. Sonra ne havlama ne de başka bir şey duyduk.

Ben odamdaydım yatıyordum etraf dağınıktı ve birden kalktım kendi dolabım acıktı ve havlama sesi geliyordu ama ben birine bagırıyodm o kişi gözükmüyodu ama vede git başımdan rahat bırak senden korkmuyorum die sayıklamışım bundan bir hafta öncede rüya gördüm ve iki kişi hayatını kaybetti bir arkadaşımda yoğun bakımda korkuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir