Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Havuç Görmek

Rüyada havuç görmek neye delalettir?

Rüyamda kendime havuç ağırlıklı, kırmızı lahana ve kıvırcıktan oluşan bol sirkeli ve limonlu bir salata yapmış masaya oturmuştum. Tam karşımda eski sevgilim oturdu “aa sen sever misin salatayı” dedi “evet çok severim, çok da güzel yaparım” dedim.

Eski sevgilim de “haydi öyleyse bize gidelim de o mükemmel salatandan bana da yap” dedi. Eski sevgilimi uzun süredir rüyamda görmüyordum, ne anlama geliyor acaba bu rüya, açıklarsanız çok sevinirim . Ayrıca yaptığım salata çok suluydu.

Rüyada havuç görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada havuç görmek berekete işaret eder. Havuç toplamak, rüyada havuç topladığını gören kimse çok uğraşmasına rağmen az para alır.

Rüyada salata görmek duygularını ifade etme ve hayatında olumlu etkiler almak için kişisel gelişiminizi tamamlamanız gerektiğini ifade eder. Eski sevgiliyi görmek sayfasında sevgilinizi görmenin açıklamasını inceleyebilirsiniz.

Havuç almak, Rüyasında havuç satın aldığını gören işlerini kolaylıkla yoluna koyar ve para sıkıntısı çekmez.  Havuç yemek mide ve karaciğerle ilgili bir soruna işarettir.

Rüyada havuç teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bu sayfada havuç kelimesi hakkında verilen özet bilgi ile diğer faktörleri bir arada ele alıp, yorumunuzu tamamlamanız gerekmektedir.

“Rüyada Havuç Görmek” için 2 yanıt

İki gece önce rüyamda bir otel odasındaydım, tek başıma bebek doğurmuştum ama doğum anını hatırlamıyorum, bebeği duşakabinde yıkıyordum ama ağlamıyordu, gözleri de açıktı, çok tatlıydı. Banyoda birde klozet vardı içinde pislik ve havuç vardı.
Dün gece yine rüyamda yeni doğmuş bir bebek gördüm, benim mi hatırlamıyorum, bebek kusmaya çalışıyordu bende tuvalette kusturuyordum onu, kıpkırmızı oldu, ben başını ovdum nefes alsın diye, kustu bende onu komple yıkadım, altına yapmıştı onuda yıkadım, havluya sardım ama hiç ağlamadı yine, cinsiyetini bilmiyordum. 24, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Berfin merhaba,
Rüyada evli olmadan bebek doğurmak gerçek yaşamınızda özgürce yaşadığınızı ve bundan memnun olduğunuzu işaret eder. Bu bazen sorumluktan hoşlanmayan karakter yapısına sahip olduğunuza da yorumlanır.
Rüyada klozet görmek hayatınızda gizlediğiniz kimi şeyler olduğunu işaret eder. Rüyada pislik görmek temizliğe işarettir, sizi rahatsız eden bir durumun sona erip huzura kavuşacağınıza rivayet edilir. Rüyada havuç görmek bereket simgesidir.
Beke konusunda rüyada bebek görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir