Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Havuç Suyu Görmek

Rüyada havuç suyu neye delalettir?

Rüyada havuç suyu görmekRüyamda kendi sınıfımda, kavgalı olduğum arkadaşlarımla birlikle gülüyorduk. Sonra arkadaşım elinde tepsiyle geldi. Tepsinin içinde çay bardağı, çay bardağının içinde de yarım doldurulmuş havuç suyu vardı. (Bu kavgalı olduğum arkadaşım onu arkadaşlarından ayırdığımı zannedip büyü yaptın diye üstüme geliyor) Ben ellerimi havada aşağı yukarı sallıyorum çay bardağının içindeki havuç suyu yok oluyor.

Ben şaşırıyorum ama yinede gülüyorum. Kavgalı olduğum arkadaşım da “ben sana cadısın demedim mi? ” deyip gülüyor. Rüyada kavgalı olduğu arkadaşını görmek ne demek? Teşekkürler.

Rüyada havuç suyu görmek yorumu

Mina merhaba, bana gördüğün rüyanın ana teması kavgalı olduğu arkadaşı rüya görmek değil, görmüş olduğun rüya sihirli bir şekilde yok ettiğin havuç suyudur. Neden elma suyu veya nar suyu değil? ya da neden kola veya içme suyu değil de havuç suyu?

Rüyada tepsi görmek tutumlu olmak gerektiğini gösterir ve sizin anlamsız harcama yaptığınızı simgeler. Daha tutumlu davranmak gerektiğini simgeler. Rüyada çay bardağı görmeniz gerçek yaşamınızda sevdiklerinize karşı daha fazla manevi fedakarlık göstermeniz gerektiğini ifade eder.

Rüyada havuç suyu görmek sağlık, sıhhat sembolüdür. Hanenizdeki bolluk ve bereketi temsil ettiği gibi daha çok kazanç ve elinize geçecek olan bir mala işaret edebilir veya sağlıklı bir ömre delalet eder. Havuç suyu hazırlamak rüya sahibinin beslenmesine azami dikkati gösteren, sağlıklı yaşamın önemini bilen bir kimse olduğuna rivayet edilir. Havuç suyu içmek şifa sembolüdür havuç suyu içtiğini görmek hastalıklardan uzak yaşamaya, bolluk, bereket ve sağlıklı bir ömür sürmeye delalet eder.anlamlarını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir