Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Havuzda Abdest Almak

Rüyada havuzda abdest aldığını görmek neye işarettir?

Rüya detayı: Rüyamda yaklaşık 10 kişiydik havuz gibi bir yerde abdest alıyorduk. Hepimizde bebek vardı abdest aldıktan sonra bebekleri yıkadık. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Rüya temaları : havuz gibi yer görmek, abdest almak, bebek, bebekleri yıkamak. 30 Mart 2010, 01:26.

Rüyada havuzda abdest almak nasıl yorumlanır?

Merhaba, lütfen ilk önce rüyada havuz görmek tabiri sayfasını inceleyin.

Rüyada abdest aldığını görmek sıkıntılarından kurtulmak, umduğuna kavuşmak, borçlarını ödemek veya bir kimseye tanıklık etmek ve korkularından kurtulmak anlamlarını taşır.

Bebekleri yıkamanız ise sizin arınma isteğinizi, bir bebek kadar saf ve temiz olma arzunuzu simgelemektedir.

“Rüyada Havuzda Abdest Almak” için 3 yanıt

Merhaba, rüyamda pis bir havuzun başındaydım. Sonra yine pis bir tuvalette büyük abdestimi yaptım ama elime bulaştı, hemen elimi yıkadım. Bu sırada da birilerinden kaçıyordum. Rüyam karışık biliyorum ama tabirini öğrenebilir miyim?

Derya merhaba,
Rüyanda üç ana unsur var hepside olumsuz şeyler işaret ediyor: pis havuz, pis tuvalet, birilerinden kaçmak.
Gördüğün pis havuz geçmişte kaldığı sanılan olayların ya da tatsızlıkların tekrarlanabileceğini temsil eder. Pis tuvalet aile içinde gerginlikler olduğunu gösterirken yine de bu pis tuvalete büyük abdestini yapmış olman ailedeki bu gergin durumun seni olumsuz etkilemediğini / etkilemeyeceğini gösterir.
Rüyada birilerinden kaçmak, geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir. Rüyada kaçtığını görmek, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir