Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Havuzda Boğulmak

Rüyada havuzda boğulmak neyi gösterir?

Rüyamda ben bir havuzdayım, yüzmeyi fazla bilmiyorum. O sırada havuzda biri boğuluyor ve herkes bağırıyor. 2 cankurtaran havuza atlıyor ve yüzmeye başlıyorlar ama bir türlü gelmek bilmiyor. Ben de dayanamıyor ve boğulan kişinin elinden tutuyorum.

Tam havuzun kenarında cankurtarana bakıyorum onlar bizden tarafa gelmiyor. Bende dayanamıyorum ve boğulan kişi ile beraber havuza batıyorum. 27 yaşında işsizim.

Rüyada havuzda boğulduğunu görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada havuz görmek içindeki suyun kirli veya temiz olmasına göre çok farklı anlamlar taşır. İçinde saydam, temiz su bulunan bir havuza baktığını gören kimsenin geleceği çok parlak olacaktır. Fakat içindeki su kirli, bulanık ve yosunlu ise geçmişte kaldığı sanılan olaylar, tatsızlıklar tekrarlanabilir. Bakınız rüyada havuz görmek tabiri.

Rüyada bir başkasının boğulduğunu görmek yardıma gereksinimi olan bir çok yakınınıza hemen yardım etmeniz gerektiğini gösterir. Rüyada cankurtaran görmek gerçek yaşamanızda birinin desteğine ihtiyacınız olduğunu ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada boğulmak sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Havuzda Boğulmak” için 3 yanıt

rüyamda bir bay ile tanışıyordum ve bu kişiden çok etkileniyordum beni bir oda da bulunan havuza götürüyor ama havuz o kadar güzel ki anlatamam basamaklı bir şekilde derinleşen bir havuz içinde güller var fakat tanımadığım iki tane bayan vardı.onları gördükten sonra ürküyorum ve havuz derinleşiyor boğuluyor hissine kapılıyorum ruhum daralıyor

Rüyada kızının boğulduğunu görmek
Ben rüyamda havuzda kızımın ters dönük boğulduğunu ve onu kurtarmak için sırtına vurduğumda uyandı ama ikinci defa gördüğümde uyanmadı, kucaklayıp götüreyim dediğimde havuzda bir erkek çocuğun olduğunu görüyordum, ne demek anlam veremedim.

Merhaba, ben rüyamda kardeşim ve annemle sitede yürüyorduk, sitenin havuz olmayan yerine havuz inşa edilmişti ve tabelasında aromatik havuz 3.katta vb yazıyordu. Havuzun suyu çok berraktı ve kardeşim havuza düştü aynı anda havuza atlayarak kardeşimi boğulmaktan kurtardım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir