Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Havuzda Dalga Görmek

Rüyada havuzda dalga görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir çalışma masasında oturmuştum, yanımda sevgilim vardı. Sonra kendisi masanın altına girdi ve beni de yanına eğdi. Bir şeyler söyledi. Sonra masanın üzerinde tatlı, poğaça gibi şeyler vardı, onlardan yedim. Sanki hatırladığım kadarıyla halam ve annemde oradaydı.

Sonra bir havuz gördüm, normal bir havuz, yüzülen havuzlardan, havuzun tam ortasında boydan boya siyah boru gibi bir şey vardı, üzerine 5 yaşlarında çocuk bindirdim, üst tarafı çıplaktı, sadece donu vardı, sonradan havuzda hafif dalga çıktı.

Rüya detayı: 14/07/1980 / bayan / grafik sanatlar / bekar / şu anda çalışmıyorum. Rüya temaları : çalışma masası, masanın altına girmek, masada tatlı görmek, masanın üzerinde poğaça, normal bir havuz, yüzülen havuz, siyah boru, hafif dalga.

Rüyada havuzda dalga görmek neye yorumlanır?

Rüyanız kafanızın şu anda çok karışık olduğunu ancak yakında her şeyin düzeleceğini, çok parlak bir geleceğe sahip olacağınızı ifade etmektedir, bakınız rüyada havuz görmek tabiri. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada dalga görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Havuzda Dalga Görmek” için 3 yanıt

Rüyada havuz kenarında kocaman timsahlar görmek
Rüyamda bir havuz başında yanımda 2 yaşlarında erkek çocuğu var, çocuğu tanımıyorum ama havuzun kenarında kocaman timsahlar etrafında dolaşıyor, sonra ben çocuğu tutuyorum o tarafa gitmesin diye, hem timsahlar var hemde havuz, çocuk bir anda elimden fırlıyor havuza düşüyor, o an timsahlar var diye yaklaşamıyorum, etrafımda bir kaç insan panikliyor napıcaz diye, ben dayanamıyorum o tarafa giderken timsahlar kayboluyor, çocuk havuzun dibinde ama ağlama sesi geliyor, o an atlıyorum suya ve çocuğu dışarı fırlattım, sonra uyandım, bu ne manaya gelir? yorum için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyamda bi oda abim ben ve bir kız varız. Ben sporcuyum ve yinebir kulübün odasıydı diye düşünüyorum. Camın dibinde bi masa, masanın üzerinde tatlılar vardı kek falan. Camdan dışarı bi bakıyorum kopkoyu renkli hafif dalgalı bi havuz var ve cam yarısına kadar havuzun içinde. İki kapalı kadın havuzda yüzerek ilerlemeye başlıyor.

Bir odaya giriyoruz içerisi biraz karanlık annem daha genç yaşlarında o an. Bi yatak var biz üç kardeş içeri girince ayağa kalkıyor elindeki şırıngayı hemen enjekte edip atıyo biz çıldırıyoruz falsn.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir