Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Havuzlu Ev Görmek

Rüyada havuzlu ev görmek neye işarettir?

Ben sevgilimle yasıyorum, aramızda herhangi bir sorun yok ve çalışıyorum aynı zamanda okuyorum. Ruh halım bu şekilde. Rüyamda ise sevgilimle evimizin yanında bir havuzumuz varmış, içindeki su çok güzel ve yüzüyoruz orada, sonra deniz olan bir yerden kocaman bir kaya alıyoruz ve havuzumuza atıyoruz, “acaba düşerken suyun şekli nasıl olacak” diye.

Daha sonra sudan çıkıyoruz ve yatağımda uzanıyorum, pencereden yıldızları seyrediyorum ve birden gökyüzünde parlak parlak kuş tüyleri beliriyor, bunlarda bir süre sonra harf oluşturmaya başlıyor. Bakmak için dışarı çıkıyorum sevgilimle. Gökyüzünde “seni çok seviyorum aşkım” gibi şeyler yazıyor, sevgilim “bunu senin için yaptım” diyor ve sevgilim tarafından uyandırılıyorum. Bunu yorumlarsanız çok sevinirim, iyi akşamlar.

Kimden: Burçak
Cinsiyetiniz:Kız
Yaşınız:21
Medeni Durumunuz:Nişanlı
Şu anki ruh haliniz: Sevinçli
Anahtar kelimeler:

Rüyada havuzlu ev görmek yorumu

Burçak merhaba, gördüğünüz rüya, olağanüstü güzel bir rüya olup, okuyana huzur vermektedir, sanıyorum rüyayı gördüğün gün sen de kendini huzurlu hissettin.

Rüyadaki tüm unsurlar olumlu ve birbiri ile ilgili olup, gerçek yaşamında kendinle barışık, mutlu, huzurlu bir insan olduğunu, bir kaç sorunun cevabını bulduğunda mutluluğunun daha da artacağını simgelemektedir.

Rüyada havuzlu ev görmek gerçek yaşamınızda birinin veya birilerinin sizin üzerinizde önemli bir etkisi olduğunu, bu etkinin kimi zamanlar sizi olumsuz etkilediğini, parlak bir geleceğe sahip olmak için daha bağımsız davranmanız gerektiğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Havuzlu Ev Görmek” için bir yanıt

rüyada böyle tanımadığım ama daha önce gezerken gördüğüm bir ev gördüm o evin havuzu vardı bende havuza ters taklayla atlıyordum diyorlar ki ters takla kötüymüş bana yorumlarmısınız lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir