Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Havya Görmek

Rüyada havya görmek neye çıkar?

Rüyamda sevgilimin iş yerine gidiyordum ve sevgilim yoktu, iş yeri boşaltılmış kameralar sökülüyordu, galiba tamir yapıyorlardı. Kameralarla uğraşan biri elinde havya ile lehim yapıyordu, bir kaza olmasın diye işini bitirmesini bekledim. Lehim işi bitince sevgilimi sordum, nerede olduğunu bilmediğini söyledi. Daha sonra kendimi onun evinde buluyorum, oraya özellikle ona bir şey vermek için gidiyorum ama yine onu bulamıyorum, babasını görüyorum.

Sonra kadınlarla annesi geliyor. Onların geldiğini görünce üstüme çeki düzen vermeye çalışıyorum. Dolaplardan birini açıyorum giyecek bir şeyler bakıyorum ama giyinemeden geliyorlar. Onlarla karşılaşacağımı bilsem daha güzel giyinirdim diye düşünüyorum. Bir düğün telaşı içindeler ama beni ilk kez görüyorlar ve tanıyor. Orada annesini çok seviyorum ama beni beğenmediğini hissediyorum. Kadınlardan bazısı akrabammış ama tanımıyorum, kendilerini tanıtıyorlar. Sonra sevgilim geliyor benden habersiz “anne imamın kızı güzelmiş, isteyebiliriz” diyor şaka ile karışık. Beni görünce şaşırıyor, daha sonra ağlayarak eve dönüyorum. Yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler.

Rüyada havya görmek tabiri

Sema merhaba, görmüş olduğun rüya aslında sevgilini kafana takmak, onu özlemek sebeplerinden kaynaklanan masum bir gençlik rüyasıdır. Ancak onun iş yerinin boşaltılması ve orada ustanın havya ile lehim yaptığını görmen özel bir anlam taşıyor ve değerli bir mesaj veriyor. Sevgilinin iş yerinin boşaltılmış olması onun iş yaşamında bir dalgalanmaya belki de bir krize işaret olabilir. Ustanın havya ile lehim yapması ise aslında senin sevgilinle bir araya gelmek için birlerinin aracı olmasını beklediğini temsil etmektedir.

Havya elektronikçilerin lehim yapmak için kullandıkları elektrikli cihaz, lehim aleti, lehim makinesi, lehimleme cihazı. Rüyada havya görmek içinizdeki bir araya gelme ya da bir şeyleri ya da birilerini bir araya getirme isteğini temsil eder. Rüyada havya kullanmak, havya kullandığını görmek yani rüyada lehim yapmak çalışma azminizi, çalışmalarınız sonucu emeğinizin karşılığını alacağınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir