Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Hayaletli Ev Görmek

Rüyada hayaletli ev görmek neye çıkar?

Merhaba ben 15 yaşındayım. Birkaç gündür rüyamda hayaletli bir evde bulunduğumu görüyorum. Birden fazla hayalet var ama biri daha ön planda. Ön planda olan beyaz elbiseli bir kadın. Rüyamda o evde yaşıyorum. Şu an kim olduğunu hatırlayamadığım kıvırcık saçlı yaşlı bir kadını da sık sık evde gördüm, kadın bizim gibi bir insan, beni ve arkadaşlarımı uyarmaya çalışıyor.

Hayaletlerin farkında olsak da evden çıkmıyoruz ilk başta neden bilmiyorum. Sonra hayaletler bizi cidden korkutuyor. Arkadaşlarıma el ele tutuşmalarını söylüyorum, el ele tutuşup biz güçlüyüz falan demeye başlıyoruz hep bir ağızdan. Gittikçe çemberdeki arkadaş sayısı artıyor. Bu sıralarda benim ödüm kopmuş durumda ama sadece bir arkadaşım hiç umursamıyor bizi ilgilenmiyor, bir diğeri huysuzlanarak yapıyor geri kalan ben ve üç kişi çok ciddiyiz. İlgelenmeyeni de çağırıyoruz huysuzlananın yanına oturuyor kavga ediyorlar, çemberi bozmayın diye bağırıyorum.

Nedense ben en çok çember bozulur diye korkuyorum. Huysuzlanan tam çemberin ortasında yerden 10 cm yüksekte duruyor. Ne yaptığını sorunca bilmiyorum diyor. Ben onunda elini tutarak çemberi bozmayın diyorum. Bir başka arkadaşım beni bir iple boğmaya çalışıyor (daha önce de denemişti)aslında son denemesinde o olduğundan emin değilim evdeki erkek bir hayaletin elinde iple gezdiğini biliyorum o yaptırıyor diye düşünüyorum ama dönüp bakmıyorum. İlk seferlerde korkmadan nazikçe ipi kafamdan çıkarıyorum. Son seferde arkadaşımı görüyorum delirmiş gibi görünüyor beni yatırıp ipi boğazıma geçiriyor o ikincisini dolarken ben nazikçe ve bıkkınlık içinde çıkarıp devam ediyorum. Rüyamda bir ara ölmekten korkmuyorum neden şu an ödüm koptu diye düşünüyorum ama hemen siliniyor.

Rüyamda bunlar olmadan önce gene rüyada alışveriş yapmıştım o aklıma geliyor kafam karışıyor. Birden geçmişten bir sahne görüyorum o evde ve bahçesinde tanımadığım insanlar var ve yüzyıllar öncesi olmalı diye düşünüyorum kıyafetlerinden. Evde bir çift yaşıyor halk kadını aşağı indirmiş aşağıda otuz kadar insan kadına bakıyor on beş kadarı kadını hırpalıyor adam pencereden görüyor bağırıyor bir anda adamla kadın yer değişiyor. Sabah uyandığımda kalbim küt küt atıyordu bir süre yavaşlamasını bekledim. Baya uzun yazdım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Rüyada hayaletli ev görmek neye yorulur?

Merhaba, öncelikle söylemeliyim ki senin yaşındaki bir genç için bu çok ağır bir rüya ancak aynı zamanda gelişmiş bir kişiliğe sahip olduğunun da göstergesi.

Görmüş olduğun rüya suçluluk duyduğun bir olayın ya da geçmişteki bir ilişkinin şu anda seni rahatsız ettiğini ve bu konuda içine attığın, bastırdığın duygularının açığa çıkarak seni sıkıntıya soktuğunu temsil etmektedir.

Rüya içinde bu durumdan nasıl çıkacağın hakkında da ipucu var ve beyaz elbiseli kadın bunu temsil ediyor. Bir kadından destek alacaksın ( annen, öğretmenin veya yakınında güvendiğin birisi ) ve onunla bu sorunları aşacaksın. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Hayaletli Ev Görmek” için 2 yanıt

Ben rüyamda bir evde hayalet gibi bir görünen bir görünmeyen bir adamdan kaçıyordum ve kovalıyordum. Eşyalarımı almasından korkuyordum. Evden içeri gelmesin diye kapıyı üzerine kapamaya çalışıyordum

Akşamdı, mutfakta ailemle oturmuş yemek yiyordum, sonra mutfağın kapısının arkasını köşesinde küçük bir kız şeklinde hayalet gözüktü, kardeşim bana gösterdi orada diye. Kimse korkmadı, sonra o kapı hızlıca kapanıp hayalet ortadan kayboldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir