Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Hayaletli Eve Taşınmak

Rüyada hayaletli eve taşınmak neye çıkar?

Dün gece rüyamda kocaman bir eve taşındığımı gördüm, annemle babamda vardı yanımda ama bir şey fark ettim ve tak başıma ilerledim; odaları dolaşırken bir odanın dolap gibi görünen bir yeri olduğunu fark ettim ve o dolabı açtığımda yeni bir odaya o odanın içindede kapılar olduğunu sürekli böyle gittiğini gördüm, tuhaf olan açılan odaların hepsi dağınıktı ve odalardan birini daha önce rüyamda görmüştüm tuvalete benzer ama korkunç bir görüntüsü vardı siyah bir perde vardı kapısında korktum açamadım,

Diğer odalara geçtim ve mutfakta bulaşıklar vardı ama yıllar öncesinde yenmiş bırakılmış gibiydiler, kek parçasını fark ettim kaldırdığımda kocaman bir arı uçtu, tüm açılan odalar dağınık olmasına ve korkuma rağmen devam ettim böyle mutfağa geri döndüğümde tuhaf bir his oluştu, yanı başımda hayalet gibi biri vardı ve kafamı çevirdiğimde gördüm ki yaşlı bir kadın vardı “ne arıyorsun mutfağımda” dedi, o kadar korktum ki arkasında kocası beliriverdi 70 yaş üzeriydiler, adamın saçları keldi ve uzun boyluydu kadınsa kısa dalgalı beyaz saçlı bir adamdı, adam benimle hiç konuşmadı, kadına sadece bu evi satın aldığımı ve sürekli odalara açıldığını buraya öyle geldiğimi söyledim, çok çirkin korkunç bir yüzleri yoktu ama korkmama yetmişti her şey. kocasının adının albert mı robert mi ne olduğunu ingiliz olduğunu, kocasının Türkçe bilmediğini burasının da onların evi olduğunu söyledi, oldukça değerli eşyalar vardı evde dağınık olmasına rağmen.

Kadına böyle söylediğimde yüzündeki ifade biraz yumuşadı, bizimle iyi geçinirsen seninle iyi geçiniriz dedi, tehditle karışık tuhaf bir biçimde söyledi bunu. bulaşıklarını yıkayıp evi toplayabileceğimi söyledim oralı olmadı.

Yinede korktuğum için hayaletlerle ilgili bilgili bir genç kadına gittim, kadın benimle aynı yaşlardaydı 25 falandı, kadına bunları anlattığımda bana söylediği tek şey olumlu değerlendir ve onları sinirlendirme dedi, eğer onlarla iyi geçindiğim bir dönemde hayatımda olmasını dilediğim erkeği onlara söylersem benim bu dileğimi gerçekleştireceğini evlerini toplamamı, yemek yaptığımda onlara da vermemi söyledi, onları sinirlendirirsem bir ömür boyu sevebileceğim bir erkekle karşılaşmayacağımı ve bana her türlü kötülüğü yapabileceklerini söyledi.

Döndüğümde onlara yemek yaptığımı aç olup olmadıklarını sordum, kadın kibarca bana tok olduklarını söyledi.

Nihayet sonunda annemin kahvaltı çağrısıyla uyandım ve tüm detaylarıyla rüyayı hatırladığımı fark ettim, ve bunları yazarken bile tüylerim ürperiyor. yorumlayacak bilgili birinin yorumuna ve tavsiyesine ihtiyacım var.

Rüyada hayaletli eve taşınmak neye yorumlanır?

Gördüğünüz rüya bastırılmış düşünceler, geçmiş ilişkileri simgelemektedir. Rüyanız aynı zamanda suçluluk duyduğunuz bir olayı işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Hayaletli Eve Taşınmak” için 5 yanıt

Selam, ben daha dün bir rüya gördüm hayalet ya da ruhtu ama şöyle tarif edebilirim ben gördüğümde direk karşımda beni izliyor, ben gördüm ve çok korktum, kaçtım sonra devamlı beni izledi ve her yerde karşıma çıktı, nereye kaçtıysam yanıma geldi, siyah ve kadındı ve uyandım, sonra bir daha yattım ve aynı şekilde bir daha beni takip ediyordu rüyamda, sonrada yatamadım zaten korkumdan.

Ben 17 yaşındayım rüyam da iki tane hayalet gördüm bir erkekti yüzünü görmedim hep beni korkuttu kapı aralarından falan çıktı buhar gibi simsiyahti yüzünü görmedim rüyanın başında da sanırım bana gözüktü yakışıklı biriydi aşık oldum aynı evdeydik birden kayboluyordu hiç bulamıyordum aniden geliyordu bana aşık gibiydi sevgili gibiydik birde bir kadın gördüm baştan çok korktum ondan ama aksine çok iyi davrandı bana türbanlı bir kadındı türbanı siyah tsortu kirmii uzun eteği vardı o da siyahti şimdi bu ne anlama geliyor hemen uyanır uyanma yazdım deliricek gibi oldum rüyam da gördüğüm hayalete mı aşık oldum bu n demek. Yardimlariniz için şimdiden tesekkur ederim.

Hayaletli eve girmek
Size sevgilimin gördüğü bir rüyayı anlatmak istiyorum. Hayaletli bir ev varmış oraya gidiyormuş sonra zil çalmış okula dönmüş ve okulda beni görmüş. Ben onu o eve gitmesi için zorlamışım. Sizce bu ne anlama gelir lütfen yardımcı olun. 18 yaşındayım, bekarım, cinsiyetim bayan, öğrenciyim, ruh halim karmaşık, kafam çok karışık, içim bir şeye sıkılıyor birkaç haftadır ama nedenini bilmiyorum neye inanacağımı bilmiyorum.

Öykü selam, rüyada hayaletli ev görmek kişinin suçluluk duyduğu bir olay olduğunu ve bu olayın kişiyi rahatsız ettiğini gösterir, bu konuda içine attığı, bastırdığı duygularının açığa çıkarak onu sıkıntıya soktuğunu temsil eder.

Merhabalar size dün gördüğüm rüyayı anlatmak istiyorum anlamını çok merak ediyorum. Rüyamda büyük biraz eski harabe gibi bir ev almış ailem. Oraya bakmaya gittiğimizde eski sahibini gördüm beyaz bir gecelik vardı üzerinde deli gibi bağırarak yatakları falan fırlatıyordu sonra taşındık ve taşındığımızda ailem kardeşime en iyi durumda olan odayı vermişti bensa ise o kadının bulunduğu odayi ayırmışlardı. Ağladım ben burada kalmak istemiyorum burası kötü dedim başka bir oda verelim sana dediler tam olarak hatırlamıyorum ama bana verdikleri odanın dışında üvey evlat odası yazıyordu sonrasını hatırlamıyorum ama rüya boyunca o evde kalmamak için çok ağlayıp yalvardığımı eski eve dönmemizi istediğimi söylediğimi hatırlıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir