Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Haydari Görmek

Rüyada haydari görmek neye çıkar?

Rüyamda rahmetli annemi gördüm, neşeli ve sessizdi, annem babam için haydari yapıyordu, “kızım baban benim haydarimi çok sever” dedir. Ben “anne seni çok özledim” dedim “kokunu” dedim, ellerini ayağını avucunu öptüm, kokladım, sarıldım. Babama döndüm “baba, nasıl olur bu. Gene mi aynı acıyı yaşayacağız” dedim. Babam “kızım, Allah’ın emri, mecbur yaşayacağız” dedi. Hani rüyamda farkındaydım annemin öldüğünü biliyordum ve dirilmişti, salata yapıyordu. ( benim annem zaten hep neşeli yani güler yüzlüydü)

Rüyada ölmüş annenin haydari yaptığını görmek görmek yorumu

Nermin merhaba, Rüyada ölmüş anneyi diri görmek annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken,  rüyada ölü anneyi görmek onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder. Bu tür rüyalar insanın kendini yalnız hissettiği, umutsuzluk duygusunun yoğun olduğu yaşam dönemlerinde sık görülürler ve buna dikkat etmek gerektiği şeklinde yorumlanırlar.

Rüyada haydari görmek gösterilen çabaların karşılığında başarıya ulaşmayı, zenginliğe kavuşmayı simgeler. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin rahmete mazhar olmasına, başına gelecek güzel ve ilahi şeylere işaret eder. Bu rüyayı görenler çok sevinecekleri bir haber alırlar ve uzun zamandır istedikleri dileklerine kavuşurlar. Rüyada haydari yapmak rüya sahibinin dürüst biri olduğunu, insanların kendine ve sözlerine güvendiğini, desteğe ihtiyacı olanlara yardım eden, doğru sözlü anlayışlı biri olduğuna yorulur. Bu rüya öte yandan yapılan iş ve gerçekleştirilen faaliyetlerden bol para kazanmaya ve mal sahibi rivayet edilir. Rüyada haydari yemek, Acı durumlar yaşamamak  için ileride pişman olacağınız hareketleri yapmamak gerektiğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir