Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Hayır İşlemek

Rüyada hayır işlediğini görmek ne demek?

Selamlar, ben ölmüş babamı gördüm, bana kağıt olmak üzere 200 tl para verdi, annemde vardı rüyada, ama annem hayatta, annem babama “onun parası var, verme” dedi, babamda “ben bu parayı kızım bir hayır işlesin diye veriyorum” dedi, sonra o paranın tamamıyla kedi köpek maması alıp sokaktaki tüm kedi köpeklere dağıttım. Bundan daha öncede görmüştüm babamı, eski yaşadığımız mahallede idik, rüyamda babam bana doğru yürüdü ve sarıldı “seni çok özledim” dedi ve ağlıyordu. Sizden rica etsem rüyalarımın ne anlama geldiğini açıklar mısınız? şimdiden teşekkürler hayırlı günler.

Rüyada hayır işlemek yorumu

Sevil merhaba, görmüş olduğun rüyaların temel unsuru rüyada ölmüş babanı diri görmüş olmandır ve bu konuda detaylı açıklama rüyada rahmetli babayı görmek sayfasında anlatılmaktadır. Lütfen mutlaka o sayfayı inceler. Kısaca bilgi vermek gerekirse;

Rüyada ölmüş babayı diri görmek rüyayı gören kişinin rahmetli babasından aldığı ve onu özel kılan değerleri simgelerken aynı zamanda bu kıymetli değerlerin farkında olması ve ona göre davranması gerektiğine işaret etmektedir. Rüyada ölen babayı canlı görmek öte yandan sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Bu özellikle kişinin umutsuz veya üzgün olduğu dönemlerde kişinin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini saplayan latif ve değerli bir rüyadır.

Rüyada hayır işlemek rüya sahibi için hidayete ermek,, hikmet sahibi olmak, ilim ve takva içinde yaşamak işareti olarak rivayet edilir. Rüyada hayır işlediğini gören insanın hayırlara ve kurtuluşa erişeceğine, dert ve hastalıklarına şifa bulacağına, çaresizliklere çare, acizliklerine çözüm bulacağına yorulur. Rüyada hayırlı bir iş yaptığını görmek aynı zamanda duasının kabul olmasına delalet ederken alternatif olarak rüya sahibi kişinin murada ereceğine, sevdiğine kavuşacağına, özleminin biteceğine ve sürekli gelecek bir kazanca rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir