Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Haykırarak Ağlamak

Rüyada haykırarak ağlamak neye işaret eder?

Merhaba, kullanıcı adım samet1985, bekar erkeğim, 28 yaşındayım, sözlümden ayrılalı 2 ay oldu ve ruh halım çok karışık, sürekli onu görüyorum rüyalarımda.

Dün gecede rüyamda onu istemeye birilerinin geldiğini gördüm, telefonda konuşuyorum “verdiler” diyorlar bana, bende eski sözlümü arıyorum “nasıl evlenirsin” diyorum, haykırarak ağlıyorum ama gözden yaş gelmiyor, yeşil birı alandayım sonra kendimi tuvalette görüyorum, yanımda bir kadın daha var, ben hala telefonda ağlıyorum, bu rüyanın ne anlama geldiğini çok merak ediyorum, iyi günler.

Rüyada haykırarak ağlamak neye yorulur

Rüyanız gerçek hayatınızda sizi çok etkileyen, kafanızı fazla taktığınız bir olayın yansıması gibi görünmekte. Mutlaka bir mesaj verdiğine inanıyorsanız mesajlar olumludur, yeşil alan feraha ermek, tuvalet üzerinizdeki gereksiz yüklerden kurtulmak, ağlamak ise rahatlamak anlamı taşımaktadır.

Rüyada haykırarak ağlamak, haykırarak ağladığını görmek kimi önemli gerçekleri görmezden geldiğinizi, yaşadığınız küçük sıkıntının felaket derecesinde üzüntü getirdiğini sandığınızı ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ağlamak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Haykırarak Ağlamak” için 3 yanıt

Rüyada haykırarak ağlamak
Rüyamda kızımın kayıp olduğunu gördüm ve “kızım kayboldu” diyerek haykırarak ağlıyordum, Rüyada haykırarak ağladığını görmek neye delalettir?

Rüyanız planlarınızı biran önce hayata geçirmeniz gerektiğini aksi takdirde bir hayal kırıklığı yaşayabileceğinizi ifade etmektedir.

ben eski ortağımı (erkek) bir paravanın arkasında yarı çıplak olarak hıçkırarak ağladığını ve çok zayıflamış yani kemikleri neredeyse görünür olarak gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir