Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Haylaz Görmek

Rüyada haylazlık yapmak neye işarettir?

Kolay gelsin, ben rüyamda yılan gördüm ama bir gölet içinde. Rüyada bir kaç arkadaşım yanımda, birlikte haylazlık yapıyoruz, okulu kırıp göle gitmişiz, gölde balık tutarken kobra yılanı denk geliyor oltaya, normal bir yılan zannettim ilk önce ama sonradan kobra olduğunu fark ettim, o yılan bana çenesini açıyor ısırmaya kalkıyor ama yılanın gövdesini ikiye ayırmıştım, o bana ağzını açtıkça bende ona açıyordum, bir kaç defa bu dediğim oldu. Sonrada suyun içinden çıkartıp kafasını ezdim. Bu neye işarettir yorumlarınız için teşekkür ederim.

Rüyada haylaz görmek yorumu

Rüyada haylaz birini görmek rüya sahibi kişinin gerçek hayatında ilişkisinde dikkatli olmasını gerektiren bazı konular olduğuna dikkat çeker. Rüyada haylazlık aynı zamanda kişinin yaşamında güven sorunun yaşanacak sevgi ilişkileri olacak manasına gelir. Rüyada haylaz olmak, dikkatli olmaya işaret eder. Rüyasında haylaz olduğunu görmek bir iş anlaşması veya bir başka konuda acı hayal kırıklıkları ile sonuçlanacak korkunç bir hata yaptığınızı ifade eder

Rüyada balık tuttuğunu görmek rüyayı gören kişinin kişiliğinin tam anlamıyla gelişmiş olduğunu, kendini iyice tanıdığını, hayatta ne istediğinden emin olduğunu ve mükemmele ulaşma yolunda ilerlediğini, güzel bir iç huzura sahip olup bu huzuru çevresiyle paylaştığını, etrafına huzur ve mutluluk verdiğini ifade eder. Kobra görmek, yaratıcılığa ve yaratıcı enerjiye işaret eder. Bu konuda daha detaylı bilgiyi yılan açıklaması sayfasında okuyabilirsin.

“Rüyada Haylaz Görmek” için bir yanıt

Selam nasılsınız? rüyada kız çocuğu görmek ne anlama geliyor? görüyorum ki kızım var, çok seker çok küçük, haylaz görüyorum ki bana sımsıkı sarılıyor, bunun anlamı ne bende onu okşuyorum. Ama yeni doğmuş bebek 2 veya 3 aylık olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir