Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Hayvan Ayağı Görmek

Rüyada hayvan ayağı görmek ne demektir?

Selamlar, dün gece rüyamda serçeye benzeyen küçük bir kuş gördüm, ama emin değilim, başka bir kuşta olabilir ama küçüktü. Bu kuşun bir ayağı yoktu, sanırım ayağı kopmuş, tek ayağı üzerinde duruyor ve bana sevgiyle bakıyordu. bana bir şey anlatmak istiyordu ama anlamıyordum, aç mısın ekmek vereyim mi dedim, dediğimi anlamadı, su ister misin dedim. Sonra kendi kendime “saçmalama Sevgi, o bir hayvan, seninle nasıl konuşsun” dedim. Bunun manası nedir? Lütfen söyler misiniz?

Rüyada hayvan ayağı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada hayvan ayağı görmek hedeflerinize doğru ilerlerken kimi engeller ya da kısıtlamalar yaşamakta olduğunu gösterir. Bu rüya özgürlük veya bağımsızlık eksikliği nedeniyle ortaya çıkabilir. Rüyada hayvan ayağı yemek, hayvan ayağı yediğini görmek yanlış yönde bir adım atmış olabileceğinizi ve diğerleri takip etmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada kırık hayvan ayağı, bir hayvanın ayağının kırıldığını görmek üzdüğünüz birinin size kırgın olduğunu derhal kendinizi affettirmeniz gerektiğini belirtir. Kesik hayvan ayağı, bir hayvanın ayaklarından birinin kesik olduğunu görmek kendine güven eksikliği veya kendine saygı yokluğunu belirtir. Kendine saygısının olmayan birinin başkalarından saygı beklemesinin anlamsız olduğunu anlatır.

“Rüyada Hayvan Ayağı Görmek” için 11 yanıt

Rüyamda kahverengi tüylü bir köpek ben yanına yaklaşıyorum tam yakınlaşınca hemen kalkmaya çalışıyor ayakları normal bi köpeğin ayağından daha uzun sadece ayaklarını görüyorum bu arada ayağa kalkamadan uyanıyorum

Merhabalar dün gece ıstıhare yaptım rüyamda ne gördüğümü net hatırlamıyorum sabaha karsı uyuduğum odanın camına beyaz bir kuş geliyor kendinden desenli gagasıyla cama vuruyor ben içeri almak istemedim annem zorla Eve aldı kuş konuşuyor ve aılemı tanıyor beni tanıyor sonra bulunduğum odayı pisledi bende anneme kızıyorum senın yüzünden burayı pisledi diye daha sonra benle mutfağa geliyor annen görmesin bir sıgara içelim diye sonra mutfakta sirkeleniyor mutfağada tüylerini döküyor sonra ben çarpıyorum ayak bileği kopuyor özür diliyorum kendisinden önemli değil ben kullanmıyorum o ayağı diyor ama ben rüyamda bir an önce kuş gitsin diyorum ama gitmiyor sizce olumlu mudur

Deniz merhaba, rüya tabirleri arşivimizde dişi köpeğin bacağındaki platinin kırılması hakkında bilgi de yok benzer bir rüyada yok. bu rüya olsa olsa köpeğiniz hakkında dikkatli olmanız gerektiğini gösteren bir rüya olabilir. Çünkü kırılma eylemi rüya tabirlerinde her zaman dikkat, tehlike, uyarı anlamları taşımaktadır.

Rüyamda Galatasaray’ın basketbol maçında sahaya domuz ayağı atilirken benimde orada olduğumu gördüm. Bu ne anlama gelir?

Buğra selam, Eğer sen benim gibi Galatasaray hayranı isen geçenlerde yaşanan bu olaydan etkilenmiş olabilir. O olaydan etkilenmediğini düşünüyorsan aşağıdaki açıklamaları bir incelemelisin.
Rüyada basketbol oynayanları izlemek, başarıya ulaşmak için daha fazla konsantre olmanız ve hedeflerinize odaklanmanız gerektiğini işaret eder.
Rüyada domuz ayağı görmek bir harama adım atmaya ya da haram bir şeyi yapmadan önce bir kez daha düşünmek gerektiğine işaret eder

Rüyamda bir kırmızı çekirge var ama çok büyük, 30 40 cm var. Dayım onu eline alıyor “bakalım ne yapacak” deyip çekirgenin bacağını kırıyor. Sonra hayvan kırılmayan bacağıyla orayı ovuyordu. Ne demek bu?

Bilge merhaba, Rüyada çekirge görmek psikolojik besin eksikliği anlamına gelir. Bu yaratıcılığınızın bir şekilde tahrip edildiğini, berrak düşünemediğini ve gerçek potansiyelinizi ortaya koyamadığınızı ve bu yüzden mutsuzluk yaşadığınızı ifade eder. Renginin kırmızı olması durumun kritik seviyede olduğunu gösterirken, dayının onun bacağını kırması aslında dayının gerçek hayatta bası sıkıntılar yaşamakta olduğunu göstermektedir.

Merhaba. Rüyamı tam hatırlayamıyorum ama hatırladığım kadarıyla bizim apartmanın bitişiğinde bir aile apartmanı var ve burada iki tane köpek besliyorlar, bu gerçek hayatta da böyle. Ben oradaki Ahmet amcanin yanina gidip “gelmiyor musunuz” diyorum, oda köpeği alıp beni takip ediyor. Sonra kuzenim Cem geliyor ve köpeği eline alıp arabaya koyacağı zaman kopegin bir ayağı yerde kaliyor ve etleri eklemleri falan daha sonrasında her yere dagiliyor. Sonra ben aglamaya basliyorum naptın sen falan diye etlerini bacagini toplamaya calisiyorum, soguk bir seye koyup dikmek icin ama yapamiyorum, tüm bunlar olurken yanimizda birde genç bir bayan var ve veteriner oldugunu söylüyordu sonra uyaniyorum.

Rüyamda, bir keçi gördüm. Bu keçinin ayağı hafiften sakat gibiydi. Daha sonra traktörün üzerine çıktı bu keçi bende aşağıdan ona in ayağın kırılacak bak diyorum. İniyor traktörden. İnerken ayağı kırılıyor. Keçinin kırık ayağını elime alıyorum. Üzülüyorum keçi için,başını okşuyorum. Sonra keçiye sen burda bekle ben ayağına idareten birşey yapacağım diyorum. Bacağının kalınlığında bir ağaç dalı buluyorum. Birde bant alıp keçinin ayağına bantlıyorum. Hemen ayağa kalkmaya çalışıyor. Kalkıyorda ama biraz sendeliyor. Bende geri yatırıyorum. Ayağın daha yeni kırıldı hemen iyileşemez diyorum. Bunun anlamını bana açıklarmısınız?

Merhabalar rüyamda teyzemi baykuş olarak görüyorum. Hemen ardından bir kuş türünü yerdeyken işaret parmağımla alıyorum ama kuşun ayakları ve tırnakları çok büyük canımı acıtıyor. Bende geri bırakıyorum. Bu ne anlama geliyo acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir