Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Hayvan Beslemek

Rüyada hayvan beslediğini görmek neye işaret eder?

Merhabalar, rüyamda reelde de olduğu gibi sokakta hayvanları beslemeye çıkıyorum. Hayvanlar beslenme ihtiyacıyla bana koşuyorlar. Kucuk bir timsah bu ihtiyaçla benim ayağımın dibine kadar geliyor.

Ancak bu timsah kücük olmasına kücük ancak büyük ve güçlü bir timsahın minyatürü görümünde, bu yuzden endişeleniyorum. Onu ezmeye calısıyorum sevdigim şeyleri koruma iç gudusuyle. Bu calısmalarım sonucsuz kalıyor ne kadar ezsem ne kadar kuvvet uygulasamda ölmüyor bu şey. En sonunda keskin uclu bir metalle kafasını kestim. Zehir çıktı içinden, sizinle paylaşmak istedim. şimdiden teşekkür ediyorum. Gönderen Ayşe.

Rüyada hayvan beslemek tabiri

Ayşe merhaba, öncelikle rüyada hayvan görmek sayfasını mutlaka okumanız tavsiye ediyorum.

Rüyada hayvan görmek Rüyada görülen hayvanın cinsine göre detaylı analiz yapmak gerekmekle birlikte genel olarak özellikle evcil hayvanlar, evcil hayvan, iyi bir servet, mutluluk, olumlu gelişmeler anlamına gelirken, yabani hayvanlar sıkıntılar veya korkular, hatta talihsizliği işaret ederler. Bir vahşi hayvan, bir uyarıdır. Rüyada hayvanlar sık sık insanın gelişmemiş yanı üzerinde mesajlar verirler.

Rüyada timsah görmek Hile, ihanet ve gizli içgüdüleri ifade eder. Olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir uyarıdır. Timsahlar, aynı zamanda kalın derili olup, duyarsızlığı gösterirler. Timsah öldürmek, bir timsahı öldürdüğünü görmek düşmanlarınızı yeneceğinize, rakiplerinizi aşacağınıza işaret eder. Bu rüya alternatif olarak etrafınızda gizli düşmanlarınız var kendinize dikkat etmelisiniz mesajı verebilir. Rüyanın unsurları: sokak hayvanları, timsah, timsah öldürmek, kafa kesmek, zehir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir