Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Hayvan Doğurmak

Rüyada ünlü birinin hayvan doğurduğunu görmek neye işaret eder?

Merhaba, önceki yorumunuz olumluydu gerçekten de dediğiniz gibi oldu, teşekkür ediyorum.

Bu gece bir rüya gördüm anlatmak istiyorum, yorumlayabilirseniz sevinirim. Rüyamda küçük bir su birikintisinin önündeydim, orman yeşillik doluydu, yalnız çok aydınlık bir yer değildi. Sonra ünlü bir kadın gördüm ( ben kendisini çok severdim önceden – jennifer lopez ) hamileymiş sonra doğum yapmış. Suda olan biri büyük diğeri küçük kaplumbağaya “bunlar benim çocuklarım” dedi bana. Büyük olan kaplumbağa kocamandı ama konuşuyorlardı, yavruya sevgi dolu baktığımı hissettim. Bu rüyamın anlamı nedir ? yorumlamanızı rica ederim.

Takma isim : eylül
Yaşınız : 23
Cinsiyetiniz : Bayan
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : memur
Ruh haliniz : Yorgun-Umutsuz

Rüyada hayvan doğurmak tabiri

Eylül merhaba,

Rüyanızda ünlü birini görmeniz yakında kimi olaylar karşısında çok mutlu olup, umutlanacağınız anlamını taşır, aynı zamanda çevreniz tarafından beğenilmek – takdir edilmek isteğinizi ifade eder.

Rüyanızın asıl ilginç olan yanı ise bu ünlünün kaplumbağa doğurmuş olmasıdır ve bu insanın doğurduğu hayvanın karakteristik özelliğine olan beklentinizi simgeler. Yani siz Jennifer Lopez’in kaplumbağa doğurmuş olduğunu görmekle bilinçaltında uzun ömür ömür arzuluyorsunuz. İnşallah dilekleriniz gerçek olur.

Rüyada hayvan doğurmak, bir hayvan doğurduğunu görmek, oldukça acayip görünmesine karşılık çok sık görülmekte olup doğurulan hayvanın özellikleri hakkındaki beklentileriniz olduğunu simgeler. Yani yılan doğurduğunu görmek sağlık konusunda iyileşmeyi gösterirken, kuş doğurmak özgürlük ve bağımsızlık hayallerinizin gerçekleşeceğine yorumlanır. Çünkü yılan sağlık, kuş özgürlük simgesidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada doğum görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Hayvan Doğurmak” için bir yanıt

Merhabalar. Bende dün gece çok garip bir rüya gördüm ve etkisinde kaldım bu yüzden yazmak istedim. Rüyamda bizim bir keçimiz vardı ve hamileydi. Doğum yapmak üzereydi keçimiz bende onun peşinden gidiyordum doğumu için ancak birden kendimi doğum yaparken gördüm ve ikiz keçi yavrusu doğurmuştum. İlk defa böyle garip bir rüya gördüm yorumlarsaniz teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir