Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Hayvan Patisi Görmek

Rüyada Hayvan Patisi Görmek  Neye Alamettir

Rüyamda 2 tane beyaz kedi yavrusu gördüm. Yanlarında kahverengi sarı ve siyah tüy renkleri olan anne kedi de vardı. Toprağın üzerinde oturuyorlardı. Kedi yavruları ön patileri ile toprağı eşeliyorlardı. Toprak şekil almıştı. Toprak oval bir şekil almıştı kenarları biraz yüksekti. Aynı uzun salata kaselerine şekil olarak benziyordu. Toprağın içinde beyaz taşlar vardı. Her taraf aydınlıktı bende onlara uzaktan bakıyordum. Rüyam burada bitti.

Bunlar gerçek hayatta iş yerimde baktığım kedilerdir. Dışarıda yaşıyorlar ev kedisi değiller. Ruh halim ; yorgunum, hem ruhsal hemde bedensel, moralim çok bozuk yeni yeni toparlanıyorum. Kafamsa çok karışık. Tasvirinizi bekliyorum.

Rüyada Hayvan Patisi Görmek Nasıl Yorumlanır

Gül merhaba, burada asıl faktör görmüş olduğun beyaz kedi yavruları olup, onların patileri ile toprağı eşeleyip, şekil alması tali unsurdur. Rüyada kedi görmek sayfasında açıklandığı üzere rüyada beyaz kedi yavruları görmek rüyayı gören kişinin sevdiklerini ihmal ettiğine rivayet edilir. Rüyada pati görmek rüyayı gören insanın eskiden sevgi ile paylaştığı olumlu deneyimleri ve iyi zamanları özlediğini, o zamanı geri getirme arzusunu gösterir. Yavru kedilerin salata kasesine benzer bir sekil vermeleri ise dostlarınızla bir araya gelmek, onlarla dertleşmek veya bazı şeyleri paylaşmak özelmini işaret edebilir.

“Rüyada Hayvan Patisi Görmek” için bir yanıt

Sağolun sayın admin tasviriniz cok isabetli Doğru düzgün ve guvenilir bir sitede olduğumu biliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir