Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Hayvan Sesi Duymak

Rüyada hayvan sesi duymak neye işarettir?

Rüyamda bir tarlada yürüyordum. Toprak biraz nemliydi, ayaklarımın ıslandığını hissediyordum. Derken toprağa baktım ve etrafta bir sürü toprak solucanı gördüm. Sanki göç ediyor gibi idiler. Onlara basmadan yürümeye çalışırken arkamdan hayvan sesleri gelmeye başladı. Bir kaç tane civciv veya   tanımadığım kuş solucanları yiyerek peşimden geliyordu ve yanıma geldiler. Bir iki tanesini kucağıma alıp sevdim, sırt çantama koydum ve yürümeye devam ettim. Bu neye işaret eder? Ne olur rüyamı yorumlayın, çok merak ediyorum. 30, Bekar, Kadın, Çalışmıyor, durgun

Rüyada hayvan sesi duymak tabiri

Rüyada tarla görmek bolluk, bereket, çok para, karlı iş anlamına gelir. tarlada yürümeniz ise doğru yolda olduğunuz, hayallerinize kavuşacağınızı gösterir.

Rüyada solucan görmek etrafınızda sizi sevmeyen, kötülüğünüzü isteyen insanların olduğuna işaret eder. Sizin rüyada rüyada solucanları ezmemek için dikkat etmeniz sizin çok temiz bir kalbe sahip olduğunuzu işaret etmekte, siz sizin iyiliğinizi istemeyen insanlara karşı dahi temiz duygular besliyorsunuz anlamını taşımaktadır.

Rüyada civciv görmek kuvvetli evlilik arzusunu gösterir, erken yaşta yuva kurup çocuk sahibi olmaya ve çok mutlu olmaya işarettir. Civcivin solucanları yemesi, evlilik hayalinizi gerçekleştirmek için çevrenizdeki bazı kötü insanların etkisinden kurtulmanız gerektiğini temsil etmektedir. Rüyada kuş görmek, genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerinin kısıtlanmasını ve sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder.

Not: sonradan eklemek ihtiyacı hissettim. Bu son kısmın anlamı, siz evlendikten sonra bu kötü insanların etkisinden kurtulacağınızı da ifade edebilir.

Rüyada hayvan sesi duymak 2 ana konuda değerlendirilir.

1. özelliği olan köpek havlaması, aslan kükremesi, kedi miyavlaması, horoz ötmesi gibi sesler kendi konularında yorumlanır ve ilgili sayfalar incelenmelidir.

2 Bunların dışında kalan genel anlamdaki hayvan sesleri, ait olduğu hayvanın cinsine ve sesin tonuna, şekline göre değerlendirilir ve destek, yardım, muhtaçlık, gereksinim duyma, özlemleri çağrıştırır.

 

“Rüyada Hayvan Sesi Duymak” için 2 yanıt

Ruyamda surekli cagirir gibi kedi miyavlamasi duyuyorum, yanina gidip yardim etmeye calistigimda beni tirmalamaya calisan bir yavru kedi goruyorum, kediyi mutfagimda da goruyorum herseferinde yardim etmeye calissamda uzaklastiriyor. 18, Kadın, bekar, öğrenci.

Yağmur selam, gördüğün rüya sana ihtiyaç duyan sevdiklerinin sesine daha fazla kulak vermen, onların daha fazla yanlarında olman gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir