Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada hayvan tüyü görmek

Rüyada hayvan tüyü görmek neye işaret eder?

Merhaba bugün bir rüya gördüm onu anlatmak istiyorum: Rüyada annemle arabayla bir yere gidiyoruz, birden arabanın dışında belirdim. Bir tane köpek, ağzında beyaz bir hayvan tüyü vardı yanımdan geçti onun arkasında bir at, ağzında yine beyaz bir havan tüyü, içimden de “her halde bir hayvan öldü buralarda” diyorum. Benim atın yanından geçmem lazım, bir taraftan da arabalar geçmeye çalışıyor, sağ tarafımda ağaç var.

Ben atı ürküttüm ki çekilsin yoldan bende rahat rahat yoluma gideyim, korktum atla aynı hizadan geçmek istemedim. Sonra at bana bir kızdı, habire bana bakıp bakıp kişniyor, ben sağ tarafımda ki ağacın arkasına saklandım korktum “Allah’ım bu kadar kızacağını bilemedim“ deyip ağacın arkasında korkudan titriyorum, sonra o at birden beyaz ceketli beyaz pantolonlu ünlü bir türkücüye dönüştü.

Türkücü yaklaştı bana “daha aslanları getireceğim “diyor. Bir telefon kulübesi gibi bir kulübe cıktı karşıma, o türkücüyle beraber o telefon kulübesine girdik, ben ona “tamam git aslanları al, onlarla da savaşırım “diyorum ki o yanımdan ayrılınca ben kaçıcam tabi. Sonra o türkücü bana “hiçbir şarkı da mı bilmiyorsun ? “dedi. Ben de “dünyaya doymadan çekip gideceğim, yoksa yaşamanın kanunu mu bu”şarkısının sadece bu kısmını söyledim (ben normalde de şarkıcı olmak arzusuyla yanıp tutuşan bir insanım). Ben şarkıyı bitirdim, sesimi falan çok beğendi. Sonra gülerek bana arkamdaki kamerayı gösterdi, meğerse bana kamera şakası yapmışlar. Sonra bir kız belirdi yanımızda, beraber annemin bulunduğu arabaya bindik, annem “ne oldu” diye sordu, bende “kamera şakasıymış anne” dedim, rüyada burada bitti, zaten uyanmışım.

Rüyada hayvan tüyü görmek nasıl yorumlanır?

Sevim merhaba, genel hatlarıyla gördüğün rüya hayırlara işaret olup, önümüzdeki günlerde ferahlayacağına, hoş şeylerle karşılaşacağına, kendini hafiflemiş ve dertlerinden uzak hissedeceğin şeyler yaşayacağına delalet etmektedir. Rüyada tüy görmek sayfasında anlatıldığı gibi tüy görülmesi genel itibariyle hafiflemeye, sıkıntı ve dertleri geride bırakmaya yorulur. Köpeğin ağzındaki tüy bir dostunun yardımını göreceğine delalettir çünkü köpek dost demektir. Atın ağzındaki tüy ise kısmete kavuşmanın sonunda güzel şeyler yaşayacağına işarettir.

Atın türkücü birine dönüşmesi aslında senin reel yaşamında rutinden çıkma, kişisel gelişimi, değişimi anlatmakta ve bazı adımlar atacağına delalet etmektedir. Rüyada türkücü görmek rüya sahibi kişinin gerçek yaşamında çevresindekileri şaşırtacak bazı güzel olaylar yaşayacağına ve çok sevineceğine işaret eder. Rüyada kamera şakası görmek ise rüyayı gören insanın uyanık hayatında bazı şeyleri kanıtlaması, kendini göstermesi için kendine bazı fırsatlar doğacağını, tatlı sürprizlerin onu beklediğini gösterir ve şakayı yapan kişiyle irtibatını kesmemesi, onunla temasını sıklaştırması gerektiğini ifade eder.

“Rüyada hayvan tüyü görmek” için bir yanıt

Merhaba . Ben rüyamda gizli bir yerde 3-4 tane siyah kuşlar görmüştüm . Kuşlar açtı bi tanede yavru kuş vardı . Süt istiyor gibiydi ben de süt bulamamıştım. Sonra gittim yarma felan aldım elime bir poşetle bir suru kuş ve yavrusuna vermek için .Gittim yavru kuş yiyemediği için bende yarmayi ağzımda ıslatıp kırıp yavru kuşa vermiştim yesin diye Ve yedi .eger vermeseydim kuş ölcek durumdaydi.Sonra yeniden Yavru kuşun annesi için yeniden yarma getirdim gittigimde annesi ve babasi felan ölmüştü ama sadece yavru olan yaşıyordu . Ve kuşlar siyah renkdeydi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir