Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Hayvana İşkence Yapmak

Rüyada hayvana vahşice işkence yapmak neye delalet eder?

Rüyamda güzel ve normal bir gündeyiz, sevgilim ve kuzeni var. Bir ara da babam var karede. (ne alakaysa) av zamanı degilmiş, fakat bahce gibi yerdeymişiz. geyik desem degil, eşek desem değil bir hayvan var, hayvanı vahset ıcınde avlıyoruz fakat silah yok, darbelerle. Bacaklarını bagladık ve yerde yatıyor hayvan oylece. Tam olumcul darbeyı vuracakken hayvan canlanıyor ve deliye donuyor biz arabaya kosuyoruz, kaçmaya calısıyoruz, cıglıklarla hayvan ölümüne peşimizde km lerce yol gidiyoruz, tam arkamızda degil sanarken arkamızda beliriyor.

Tam eve gelıyoruz, uzaktan onun gelişini goruyoruz, tam saklanacak bir yer buluyoruz, yine orada kanlar içinde bizi öldürmenin peşinde. Benzin bitmek uzere, sureklı bir korku ıcındeyız. Kacıyoruz başka yere sıgınıyoruz, geldı diye komsular tanıdıkları panık halde haber verıyorlar, arabaya yetısmeye gaza basmaya calısıyoruz.

Sevgilimle bırkac gün önce ayrıldık bu arada. Bır konudan tartıstık aramızın duzelmek uzere olduğunu ama tam degıl gördüm rüya oyu oyleydı benı ıcınde sevdıgının farkındaydım, ama kendını cekıyordu. En son sahnede teyzemın evıne sıgındık, 5 dakika gecmedi yine komsuların panigiyle dehsete kapıldık. Yıne gelmıs hayvan! semer bulmaya calısıyoruz o an, ne alakaysa. Halbukı arabaya bınıcez, zamanla yarısıyoruz, etrafımızdakı ınsanlar dua etmeye baslıyorlar ilahi gibi bir sesle. Çok etkilendim, çok karısık, anlamını da bulamadım genelde bu tarz ruyalarım bır seye ısarettir, nolur yardım edin.

Rüyanın ana unsurları güzel bir gün, sevgilinin kuzeni, av zamanı, hayvan avlamak, hayvana eziyet etmek, hayvan öldürmek, geyik, eşek, hayvan vahşeti, hayvan avlamak, arabaya koşmak, hayvandan kaçmak, hayvan çığlığı, arbaya yetişmek, gaza basmak, hayvan kovalaması.

Rüyada hayvana işkence yaptığını görmek yorumu

Gördüğünüz rüya, yaşamınız alt üst edecek derecede sizi kötü etkileyen bir olay yaşadığınızı, tanıklık ettiğinizi simgelemektedir. Gerçi mesajınızda sevgilinizle bir kaç gün önce tartışarak ayrıldığınızı yazmışınız ancak, sevgiliyle ayrılmak, insanda böyle bir rüya görmeye yol açmaz diye düşünüyorum. Belki buraya yazmadığınız başka olumsuz gelişmelerle birlikte sevgilinizden ayrılmanız böylesi bir duygusal travmaya sebep olmuş olabilir.

Sizi, rüyanızda dahi olsa bir hayvana böyle vahşice işkence etmeye yönlendirecek olaylarla yüzleşmeniz ve huzura erişmeniz gereklidir. Bu konuda rüyada işkence görmek sayfası da çok ilginizi çekebilir.

“Rüyada Hayvana İşkence Yapmak” için 2 yanıt

Kötü insanlarin bir agilda inekleri toplayip onlara iskence yapmasini gormek hayvanlara cok eziyet etmeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir