Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Hayvanlar Alemi

Rüyada at zürafa gergedan görmek neye işarettir?

Merhaba , ben 39 yasinda ogretmen evli iki çocuk annesiyim. Rüyamda bilmedigim bir alanda oluyormusum. bu alanda sanki bir hayvan ciftligi gibi duruyordu o kadar çok hayvanlar vardiki sadece iclerinden bir hayvanın ağladığını görünce dikkatimi cekiyor ve yanına yaklasiyorum. hayvan ne at ne zurafa gibi değişik bir hayvan ve mavi renkliydi. ona neden ağladığını neye üzüldüğünü soruyorum oda ban uc tane cocukları olduğunu onların olduğunu soyluyor ve ağlamaya devam ediyor. Bu duruma bende çok uzuluyorum ona uzulmemesini gerekirse onun çocuğu olabilecegimi soyleyerek teselli ediyorum ve oksuyorum. Hayvanı oksarken teninin ne kadar yumusak olduğunu kadife gibi yumusaklikta ve parlaklikta olduğunu fark ediyorum. Hayvanın morali sanki yerine geliyor ve bana hadi sirtima bin seni gezdiriyim diyor, ben kabul ediyorum. .

Çok büyük bir moralle gezinmeye basliyoruz, yerden çok yukseldigimi fark ediyorum bir bakiyorum ki altimd ki hayvan buyuyordu silueti değişiyordu ama beni korkutmuyordu. Asagidaki insanları gorebiliyrodum bana el salliyorlardi bende onlara el salliyorum. . sonra hayvan bana çok siki tutulmami tembihliyor bende tembihine uyarak çok siki tutuluyorum, bana biraz sonra çok büyük bir engelle karsilasacagimizi soyluyor .

Hayvan büyük bir hizla ilerliyor ilerlerken yine hayvanın suliyeti değişiyor ve bu sefer gergedan sekilini aliyordu. ben biraz korkuyorum ama yinede siki siki hayvana tutulmayi ihmal etmiyorum. büyük bir hizla gidiyoruz ve onumuze betondan bir duvar çıkıyor . gozumu kapatiyorum ve duvari gergadan buynuzlari ile kirarak hizla ilerlerken ben uyaniyorum. bu rüyamı kısa zamanda yorumlarsaniz çok ama çok sevinirim. . tesekkurler.

Rüyada hayvanlar alemi görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ağlamak genelde iyiye yorumlanır. Sevinmek, gülmek, feraha kavuşmaya işaret eder. Rüyada heybetli bir at görmek büyük bir işin başına geçmeye ve mutluluğa delalettir. Rüyada zürafa görmek objektif olmayı işaret eder. Olayları tek taraflı değil tüm yönleriyle incelemeniz gerektiğini belirtir. Zürafa rüyaları genellikle yolculuk ile tabir edilir. Rüyada zürafa görmek hoşlanacağınız bir seyahate çıkacaksınız demektir. Rüyada zürafaya binmek başarılı geçecek, karlı bir iş yolculuğuna çıkacaksınız demektir. Rüyada gergedan görmek kaba, sert, anlayışsız ve acımasız bir adamla bir işe girileceğini ve bundan zarar görüleceğini ifade eder.

Rüyada zooloji, hayvan bilim konusu özgürlük kaybı, karmaşa, fark edilmeme, hapsedilmişlik anlamlarını simgeler. Beceri ve yeteneklerinizin fark edilmediğine işarettir. Aynı zamanda hayatınızda kimi durumlara çeki düzen vermeyi ifade eder.

Rüyada uçmak, uçtuğunu görmek genellikle iyiye yorumlanır, güzel rüyalardır. Rüyada havada kuş gibi uçtuğunu, yere yukarıdan baktığını görmek içinde bulunduğu sıkıntılardan yakında kurtulacağına işarettir, kimi yorumcular bunu yolculuğa çıkmak – seyahat habercisi olarak tabir ederler. Sonuçta iyidir. baş aşağı uçmak ise, rahatlıkla yapılacak yolculuktur.

Sonuç olarak rüyanız içinde bulunduğunuz durumdan sıkıldığınızı, seyahat özlemi duyduğunuzu ve yakında bu seyahati gerçekleştireceğinizi işaret etmektedir.

“Rüyada Hayvanlar Alemi” için 2 yanıt

Rüyamda ben ve bir arkadaşım uçabiliyorduk. Ama asıl olay ikimiz de süper kahramlar gibiydik. Bulunduğumuz yerde genetiğiyle oynanmış devasa hayvanlar vardı. Timsah ve akrep karışımı bir hayvan mesela. Kuyruğundan ok fırlatıyordu biz de ondan kaçmaya çalışıyorduk. 19, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Valery selam, gördüğün rüya gerçek hayatta sahip olduğun gelişmiş hayal gücünü kendin ve sevdiklerin için yararlı işlerde kullanman gerektiğini hatırlatan uyarıcı bir rüyadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir