Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Hayvanların Tekbir Getirdiğini Görmek

Rüyada hayvanların tekbir getirmesi neye delalettir?

Ben geçenlerde gördüğüm rüyanın çok fazla etkisinde kaldım ve anlamını öğrenmek istiyorum. Rüyamda büyük ve küçük baş bir yığın hayvan kocaman bir ahıra koşuşturarak giriyorlar, bende ahırın kapısının kenarındayım, bir ağacın arkasında gibiyim, bu hayvanları izliyorum hayret ediyorum, çünkü hayvanlar barınağa girerken tekbir getiriyorlar, sesleri net olarak çıkıyor.

Sonra beyaz bir atı tam belirgin olarak görüyorum, bana doğru geliyor, bir şeyler diyor ama hatırlamıyorum ne dediğini, o girdikten sonra bir kadın elinde derisi yüzülmüş bir koyunla geliyor, koyun canlı o da tekbir ediyor, ben çok şaşırıyorum anne koyuna baksana diyorum, sonra koyunu benim yanıma getiriyor kadın, ben korkuyorum dokunamıyorum, çünkü etleri görünüyor hep son olarak koyunda tekbir getirerek barınağa giriyor. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutlu

Rüyada hayvanların tekbir getirdiğini görmek yorumu

Rüyada hayvan görmek rüya tabiri için görülen hayvanın cinsine göre detaylı analiz yapmak gerekmekle birlikte genel olarak özellikle evcil hayvanlar, evcil hayvan, iyi bir servet, mutluluk, olumlu gelişmeler anlamına gelirken, yabani hayvan sıkıntılar veya korkular, hatta talihsizliği işaret ederler. Bir vahşi hayvanı görmek, bir uyarıdır. Rüyada hayvan görmek sık sık insanın gelişmemiş yanı üzerinde mesajlar verirler. Rüyada ahır görmek, verdiğin bir sözü tutmak gerektiğine ya da haramdan uzak durmak gerektiğine işaret eder, haram mal sahibi olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada hayvanların tekbir getirmesi bizler için ibret ve ders doludur, tövbe edip günahlardan uzaklaşmak gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada beyaz at görmek saflık, refah ve faydalı işler yapmak anlamına gelirken at ile konuşmak daha yüksek bilgi anlamına gelir. Atın ne söylediğine veya atla ne konuştuğunuza dikkat edin, konuşmanın önemini düşünün, çok değerli bilgiler verebilir. Çünkü at dost demektir, dost bazen acı olsa da her zaman doğruları söyler şeklinde yorumlanır.

“Rüyada Hayvanların Tekbir Getirdiğini Görmek” için bir yanıt

Yaşım 42 evliyim ev hanımıyım, rüyamda evinin tepesinden siyah bayrak sarkittilar ve bende dedim ki “bu ne” o anda dışarı baktığımda siyah çarşaflı bayanlar yuruyus yapıyorlardı ve işaret parmağını havaya kaldirdilar, bende o an işaret parmağını havaya kaldırdım tekbir getirdim ve sonra karşı komşumuz çocuğu üst kattan aşağıya düştü, herkes başına toplandi ve onu alıp hastaneye götürdü ve bahçesinde tombul tavşanlar gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir