Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Hazine Bulmak

Rüyada hazine bulmak neye delalettir?

Rüyada hazine bulmakDün gece gördüğüm rüyamda ıssız bir yerde küçük bir kulübenin hemen yanında duran büyük bir uçurum yanındaki 2 yada 3 metre yüksekliğinde olan mağaraya tırmandım, mağaranın içine girdiğimde hazine ve tarihi eserler gördüm, bir sürü tarihi kılıç vardı ve hepsinin üzerinde Allah bismillahirrahmanirrahim yazıyordu bu kılıçları oradan alıp arkadaşıma veriyordum kılıçların kabzası ve yazılar altındandı bu rüya neye delalettir ne anlama geliyor..

Rüyada hazine bulduğunu görmek tabiri

Emrah merhaba, rüyada gördüğün ıssız yer aslında hayatında dikkatini dağıtan, sana huzursuzluk veren, istenmeyen etkiler yapan bazı durumlar olduğunu göstermekte ve yeni şeyler öğrendikçe kendini geliştirip bu istenmeyen etkilerden yavaş yavaş uzaklaşacağını belirtmektedir. Rüyada gördüğün kulübe ise bu etkilerden kendi yöntemlerin ile kurtulup, başarıya ulaşacağını temsil etmektedir. Rüyadaki büyük uçurum şu anda yaşamında kritik bir karar verme aşamasında olduğunu, vereceğin kararın risklerini göz ardı etmemek, iyi düşünmek gerektiğini temsil ederken, tırmandığın mağara ise sana hayatında her zaman destek verecek kişiler olacağını unutmamak, kararında bunu da değerlendirmek gerektiğini hatırlatmaktadır.

Rüyadaki en önemli unsur mağarada bulduğun hazine ve tarihi eserlerdir. Rüyada hazine görülmesi veya hazine bulmak şansa ve başarıya işaret eder ve başladığın, başlayacağın veya düşündüğün işte oldukça başarılı olacağına işaret eder, cesaret ile buna devam et manası taşır. Rüyada tarihi eser görmek geçmişte yaşananlardan ders alarak sevdiklerinle birlikte uzun, huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğini temsil eder. Rüyada görmüş olduğun tarihi kılıç geleceğin hakkında bilgi sunmakta istikbalinle ilgili planlarını gerçekleştirmek için hemen harekete geçmek gerektiğine işaret etmektedir. Kılıç üzerinde Allah yazısı senin korunan iyi bir insan olduğunu, bela ve musibetlerden hep uzak durduğunu / duracağını göstermektedir. Kılıçların kazalarının altından olması gelecekte tüm dileklerinin gerçek olacağına delalet etmektedir.

“Rüyada Hazine Bulmak” için 2 yanıt

Rüyada hazine bulduğunu görmek
65 yasindayim, ruyamda hazine bulmustum, damadima çok güzel bir zümrüt verdim ve ona dedim ki “bunu al, sakin satma”. Bu neye işaret olabilir.

Merhaba, sayfada anlatıldığı gibi rüyada hazine bulmak şans ve başarıya işaret ederken öte yandan da kişini başladığı, başlayacağı veya düşündüğü işte oldukça başarılı olacağına delalet eder, cesaret ile buna devam etmesini tavsiye eder. Damadınıza zümrüt vermeniz aslında sizin önünüzde ağız tadı ve esenlik dolu günler olduğunu ve bu güzellikleri çevreniz ile paylaşacağına işarettir, bakınız rüyada zümrüt görmek sayfası. Onunla aranızda geçen konuşma ise bu güzelliklerin kıymetini bilmek gerektiğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir