Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Hazine Görmek

Rüyada hazine görmek neye işaret eder?

Rüyamda antik bir hazine gördüm,  onu incelemek için montumu çıkarıyorum. Adamın birisi “ona zarar verme, seni öldürürüm” diyor, bende itiraz etmeden biraz inceliyorum ve çekiliyorum oradan.
Tam yerden montumu alıyorum montumun markasının yazdığı yer yuvarlak ve büyük bir şekilde delinmiş ve içinden bir sürü karınca çıkıyor bende karıncalar yuva yapmış buraya diyorum ve uyanıyorum.

Rüyada hazine görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada hazine görmek şans, başarı işaretidir. Başladığınız, başlayacağınız veya düşündüğünüz işte oldukça başarılı olacaksınız, cesaretle devam edin anlamını taşır.  Rüyada hazine bulmak ya da hazine bulduğunu görmek kişinin hiç ummadığı bir anda ve yerde birinin yahut birilerinin vasıtasıyla hayatında yeni ve aydınlık dönemin başlayacağını gösterir, bu dönemde bolluk ve berekete kavuşacağını simgeler. Detaylı bilgi için define sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Hazine Görmek” için 4 yanıt

Rüyada gizli hazine görmek
En yakin arkadasimla gizli bir hazine buluyorum, hazineden sadece bir kolye ucu alıp bir arkadsimiza veriyoruz, sonra hazineyi buldugum arkadasimla tekrar buldugumuz yere geliyoruz, ben “kendimize de alalim” diyorum, oraya tekrar girmek istiyorum arkadasim korkuyor ama gidiyoruz, sonra orada gizli bir yer buluyorum sonra uyandim simdiden tesekkurler.
17 yaşında bekar kızım.

Rüyanız hiç beklemediğiniz birisi ya da birilerinin vesile olmasıyla hayatınızda yeni, aydınlık dönemin başlayacağını bu dönemde bolluk ve berekete kavuşacağınızı simgelemektedir.

Rüyada hazine aramak
Riyamda hazine arıyorum yanımda tanımadığım biriyle ve mezarlığa gidiyorum, mezarda uzanan 3 kişilik bir aile var ölmemişler ama ölümü bekliyorlar. Ailenin reisi yani baba, hazinenin yerini biliyor, Ondan yardım istiyoruz ve hazineyi çıkarmaya gidiyoruz Köy gibi bir yerde. Tesekurler şimdıden

Rüyada hazine aradığını görmek ailenizin geçimi, onların daha iyi yaşaması için gayret gösterdiğinizi ve emeğinizin karşılığını alacağınıza delalet eder.
Rüyada ölümü bekleyen insanlar görmeniz ise gerçek yaşamında umutlarını kaybetmiş, çaresiz birleri olduğunu işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir