Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Hazırlık Görmek

Rüyada hazırlık yapmak neye işaret eder?

Merhaba, ben Meryem 17 yasındayım. Rüyamda kuzenimle beraber okula hazırlandığımı gördüm. kuzenim kızdır. Parktan eve doğru yol almıştık ama parkta birden fazla kedi ölülerini gördüm kahverengi veya siyahtı. Parktan çıktığımızda yaralı çirkin bir köpek bizi kovaladı. ben kurtulmuşken kuzenime saldırdı. Onu kurtarmaya çalıştım ve köpeği tuttum bu seferde köpek beni ısırdı. Yanlış hatırlamıyorsam ayağımdan ısırdı. Rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum.

Rüyada hazırlık yapmak neye yorulur?

Rüyada hazırlık yapmak, bir şeye hazırlanmak, hazırlandığını görmek başkalarının görüş ve inançlarını sizin üzerinize zorla kabul ettirmeye çalıştıklarını ifade eder. Baskı hissettiğinizi, etrafınızdaki bir şeyin veya birinin sizi rahatsız ettiğini gösterir. Rüyada bir şeylere hazırlık yapan birilerini görmek çevrenizden birilerinin  kararsızlık ve şüphelerini temsil eder. Bu kişilerin uzun zamandır devam eden bazı belirsizlikler yaşadığını gösterir.

Rüyada kedi ölüsü, ölmüş kedi görmek hayatta iken fazla sevmediğiniz birinin ölüm haberini alacağınızı simgeler. Rüyada köpek saldırması, bir köpeğin saldırdığını, köpek saldırısı görmek yaşamınızda kimi ekonomik güçlükler olduğunu veya dostluk reddedilmesi anlamına gelir. Bu rüya size iyi arkadaşlar bulmanızı tavsiye ediyor olabilir.

“Rüyada Hazırlık Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda düğün hazırlıkları yapıyorum, saçımı boyatıyorum ama evleneceğim kişi sevmediğim bir arkadaş ama nedense o kişi ile mutlu gözüküyorum, kafam çok karıştı, yardımcı olursanız sevinirim, iyi çalışmalar.

Merhaba ben 6 aylık evliyim dün gece rüyamda eşimle düğün nişan alışverişi yaptığımızı gördüm ama durumumuz kötüydü rüyada istemeden alınıyordu her sey istediğim gibi olmuyordu etkisinde kaldım yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
  

Rüyamda birinden gizli bir hazırlık yapıyordum ve yakalanmamak için tedbir alıyordum, sonunda yakalanıyordum, rüyamda kedi ve köpekler gördüm, onları besliyordum bir tanesi bacağımı tırmalayıp canımı acıtıyordu, yorumlarsanız sevinirim.

Buse selam, rüyada hazırlık yaptığını görmek rüya sahibinin üzerinde baskı hissettiğini, etrafındaki bir şey veya birisinin onu rahatsız ettiğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda başkalarının görüş ve inançlarını sizin üzerinize zorla kabul ettirmeye çalıştıklarını da ifade eder. Hazırlığı gizli yapmanız ise üzerinizdeki bu baskının adını koyamadığınızı ifade etmektedir. Dilerseniz rüyada kedi görmek ve köpek görmek sayfalarını da inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir