Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Hazırlıksız Evlilik

Rüyada hazırlıksız evlilik görmek ne demektir?

Rüyamda apar topar hazırlıksız evlilik yapacağımı gördüm. Evlendiğim kişi yok, tek başıma evleniyordum ama her şey çok gerçekçiydi. Aslında evlendiğim için seviniyordum ama hazırlıksız olmam beni çok sıkıntıya sokmuştu. Gelinliğim bile yoktu. sonra telefon açıp düğünü ertelediğimi söylüyorum düğün salonun sahibine. Bu ne anlama geliyor? şimdiden teşekkürler. 19 yaşında bekar bayanım.

Rüyada hazırlıksız evlilik görmek neye yorulur?

Rüyada evlendiğini görmek gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler.

Rüyanız ise hayatınızdaki bu geçiş döneminin sizde kimi sıkıntılar yarattığını, bu geçiş ya da değişimin sıkıntılı sürdüğünü göstermekte, sonunda rahata kavuşacağınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Hazırlıksız Evlilik” için bir yanıt

Merhaba. Rüyamda istemediğim birisi ile aniden evlendiğimi gördüm, düğün bittikten sonra üzerimi değiştirip dışarı çıktım, eski sevgilimi gördüm, bana bakıyordu onu kolundan tutup götürdüm “ne işin var burada” dedim, hiç bir şey demeden yüzüme baktı, üzgündü, sarılmak istedim ama yapamadım. Eski sevgilim hala unutamadığım birisidir. Ne anlama geldiğini açıklarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir