Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Hediye Paketi Almak

Rüyada hediye paketi almak neye işaret eder?

Selamlar. Ben birini seviyorum ama kendisi benden büyük biraz.

Rüyamda onun olduğu yeri öğrenip, oraya gidiyorum. Tesadüfen karşılaşmış gibi yapıyorum. Beni görünce o da çok seviniyor ve bir yerde oturmayı teklif ediyor. Konuşurken birden kağıt kalem çıkarıp bana ‘Meleğim’ diye başlayan bir mektup yazıyor, sonra onu bana veriyor yalnız okumam şartıyla. Sonra bir de hediye paketi verip, gidiyor. Ne demek bu?

Rüyada hediye paketi almak tabiri

Rüyanız herhangi bir özel mesaj vermemektedir. Tamamen günlük yaşamınızda kafanızı fazla taktığınız bir konunun uykunuzda rüya olarak yansımasıdır.

Birinci tür rüyalar zihnen yorgun, sürekli bir konuyla ilgilenen birisi uyuduğunda rüyasında karmakarışık şeyler görebilir, veya bu insan, ilgilendiği, uğraştığı konuyu da görebilir. Bazı üniversite öğrencilerinin gündüz çözemedikleri yüksek matematik sorularını rüyalarında çözdükleri çok duyulan bir şeydir.

Bu tür rüyalar yorumlanmazlar. Örneğin, televizyonda veya başka bir yerde heyecanlı bir sinema izleyen kisi rüyasında aynı şeyleri görebilir. Bu durum sadece etkisinde kalmaktır. Yani gerçek rüya degildir.

“Rüyada Hediye Paketi Almak” için 2 yanıt

rüyamda kalabalık bir yerdeydim üzerimde bembeyaz bir elbise vardı ve elimdede bir demet çicek vardı, gelinlik gibi kuyrugu vardı, bu şekilde gördüm ve görümcem bana sarı renkde bir hediye kutusu verdi nikahım kıyıldı ama dügünüm henüz olmadı ve o sarı renkte hediye kutusuyla beraber bana hediyenin fişinide verdi 40 tl yazıyodu üzerinde ama bu parfümdü ben araştırdım ama kafam karıştı ve görümcem dargın bana bütünüyle beraber yorumlarsanız sevinirim

Rüyada sevgiliden hediye almak
Rüyamda sevgilimin elinde hediye var bende karşısındayım çok seviniyorum aşkım bana yine hediye mi aldın diye gülüyorum.. ama o hediyeyi bana verdiğini görmedim ne anlama geliyor lütfen acil açıklayabilir misiniz ihtiyacım var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir