Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Hediye Paketi Görmek

Rüyada hediye paketi neye işarettir?

Rüyamda bir arkadaşımın bana mavi bir hediye paketinde hediye verdiğini benimse çıkışta ver dediğimi ve çıkışta onu bulamadığımı gördüm bu ne demek?

Rüyada hediye paketi görmek tabiri

Rüyada hediye paketi görmek Sürpriz ve sevinç anlamlarını simgeler. Bazı hususlarda şansın size güleceğini, hiç beklenmeyen bir yerden iş teklifi almaya ve bunun sizi mutlu edeceğine ve rahata kavuşacağına işarettir. Bu rüyayı görenler yakın zamanda kendisi, hem yakınları ve hem de yanındaki diğer insanlarında mutlu olmalarına vesile olurlar ve onların daha rahat bir hayat sürmeleri için destek olurlar. Bu rüyanın bir başka tabiri ise birine büyük bir iyilik yapacağını ve bu iyiliğin arkasından hem dünya için itibar hem de ahiret için sevap kazanacağına rivayet edilir.

Rüyada hediye paketi almak İçinizde bulunan gizli yetenekleri ortaya çıkarmaya işarettir. Rüyada hediye paketi aldığını görmek şan, şöhret ve yüksek bir makama ulaşmaya yorulur. Rüyayı görenin toplumda saygınlığını arttıracağına, bir çok önemli işin altına imza atarak sağlam ve aynı zamanda sarsılmaz bir koltuk sahibi olacağına, bunun sayesinde hem kariyeri hemde maddi kazancı açısında garanti elde edeceğine işarettir.

Rüyada hediye paketi açmak  aydınlık ve feraha giden ve mutluluk verici şeyler yaşanmasına işaret eder. Rüyada hediye paketi açtığını gören tüm zorluklar ve çilelerden kurtulup ömrünü rahat bir şekilde  yaşayarak geçireceğine işaret eder.

Rüyada hediye paketi vermek yakında hediye ya da bir ödül alacağına delalet eder. Rüyada birine bir hediye paketi verdiğini gören tabirine ticaretle uğraşıyorsa yaptığı ticarette kazancının genişleyerek artacağına, bir yerde çalışıyorsa işinde yükselmeye, okulda okuyorsa okulunda yüksek başarıya delalet eder. Rüyada birden hediye paketi vermek üst düzey yöneticiliğe ya da kendi işini kurup patron olmaya işaret eder.

“Rüyada Hediye Paketi Görmek” için 2 yanıt

Rüyada hediye almak
Rüyamda şuan okuduğum okuldaki resim öğretmenime, sevgilimle hediye almaya gidiyorum.
Bir mavi elbise deniyorum üzerime, altıma çizme giyiyorum olmuyor. topuklu ayakkabı ile bakmam gerektiğini düşünüyorum ve mağazada topuklu ayakkabı arıyorum.
Küçük bir dolap görüyorum oradan açık renk mavi-yeşil renk arası bir topuklu ayakkabı alıyorum giyiyorum. Elbisemin rengi de Koyu mavi dantelli çok güzel, çok şık bir elbise fakat topuklu ayakkabıyı giyiyorum daha sonrasında uyandım.
Eğer yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ediyorum

Rüyanızda bir anlam bütünlüğü hatası var. Öğretmen ve sevgilinize hediye almaya gidiyorsunuz fakat kendinize elbise, çizme, bakıyorsunuz.
Gördüğünüz rüya, gerçek hayatta sorumluluklarınızın farkında olmanız gerektiğini gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir