Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Hediye Yılan Görmek

Rüyada hediye yılan ne demektir?

Merhaba admin, ruyama yorum yaparak beni aydinlatirsiniz insallah ama çok sıkıntılı bir rüya idi benim icin. Rüyamda iki yılan hediye edildi bir yakınım tarafindan, ikisi de zehirli idi, birisi az iri kafali biride normal bir yilan, uzunlardi, ikisi de sanki biri erkek biri dişi idi gorunuslerinden.

Halamin kızı bir file arkasinda idi, arkasinda su vardi, çok derin ve büyük filenin arkasindan onu tutuyorduk düşmesin diye, yilanlari atmasi için ikisini de atti, ama kucağında çocuk vardi, diğerini atarken o çocuk yilanin ensesinden parmaginin ucu ile yakaladi, yakalayinca dişlerini gösterdi, yılan büyük dişleri vardı çok etkilendim.

Yilanlarin ikiside birden meydana cikti bir kabin içine koyuldu ama yilanin birinin zehiri esimin eline, benim elime, bir de 3 yasindaki oglumun eline bulasti, o kabdaki yılanlar kucucuk olmuslardi sanki bende onları bir bardakla ezmeye çalıştim, oldurdum sanirim birini oyleliklen uyanmisim çok etkilendim, nolur beni aydinlatin yorumunuzla en kısa zamanda sizden cevaplarinizi bekliyorum iyi gunler. ummahan tarafından 12.01.2013 / 13:18 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada hediye yılan görmek tabiri

Ummahan merhaba, rüyanızla ilgili geniş bilgiyi rüyada yılan görmek sayfasında bulabilirsiniz. Oradaki bilgiler ile ruh halinizi bir arada değerlendirerek rüyanın verdiği mesajı çözebilirsiniz.

Rüyada yılan görmek en çok rüyalar arasında gelir ve çok önemli mesajlar verir. Yılan rüyaları dikkatle incelenmeli ve dikkate alınmalıdır.
1. Gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri simgeleyebilir.
2. Uyanık hayatta ihanet ve düşmanlığa, gizli düşmanlara işaret edebilir.
3. Reel yaşamda ayartılmak, yoldan çıkarılmak konusunda uyarı yapabilir.
4. Bu rüyalar yaşam enerjisi ve sağlık konusunda mesaj verebilir. En önemli mesaj budur. Çünkü yılanlar yüzyıllardır sağlık sembolüdür.

Rüyada görülen hayvanın rengi, cinsi, büyüklüğü ve rüyadaki davranışı gibi faktörlere bağlı olarak aşağıda anlatılan mesajları verir. Bu rüyaların açıklaması bu faktörler göz alınarak yapılmalıdır, bunlar önemli bir rüyadır ve dikkatle yorumlanmalıdır.

Rüyada engerek yılanı, kobra gibi zehirli yılan türleri çevrenizde size zarar verebilecek, çok tehlikeli düşmanlarınız, rakipleriniz olduğunu gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Hediye Yılan Görmek” için 2 yanıt

Rüyada hediye kafes görmek
Rüyamda camide 2 rekat namaz kılıyordum, sonra tanımadığım bir arkadaşım bana bir kafes hediye etti, kafese baktığımda 1 tane güzel ve orta büyüklükte bir papağan, 1 tane muhabbet kuşu ve 1 tanede tam göremediğim bir kuş daha vardı ama en çok papağan hoşuma gitmişti ve dikkat çekiciydi. 30 yaşında nişanlı bayanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir