Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Hela Görmek

Rüyada hela görmek neye işarettir?

Merhaba. Bu gece rüyamda eşimin hela yaptırdığını gördüm, haberim yokken yapmış ve içeri girdim “ne yaptın böyle” dedim, “ben kendime bu işi açtım” diye anlatıyor.

Karşısında da kahvehane var, “bak insanlar burayı tercih ederler işte” diyor. “İş yapmaz ki” diyorum, “yapar yapar” diyor ama klozetler gözüme çarpıyor bembeyaz içerisi, çok temiz kolonya almaya gidiyoruz sonrada. Yorumlarınız bekliyorum. Teşekkürler.

Rüyada hela görmek neye yorulur?

Bilindiği gibi hela terimi geçmişte tuvalet terimi yerine yaygın olarak kullanılan bir kelimedir. Halen de kullanılmaya devam etmektedir. Rüyada hela görmek konusunda detaylı bilgiyi rüyada tuvalet görmek sayfasında bulabilirsiniz.

Rüyanızda ilginç olan hela görmekten ziyade eşinin hela yaptırması olup bu durum eşinizin gerçek hayatta işinden memnun olmadığını, kendini ve ailesini rahatlatmak için arayış içinde olduğunu göstermektedir. Yapımı bitirmiş olması bunu başaracağınız, rahat ve huzura ereceğinizi ifade etmektedir. Kolonya almak sıkıntı ve dertlerin bitmesine delalettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tuvalet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir