Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Helalleşmek

Rüyada helalleşmek nedir?

Rüyada helalleşmek görmekBen çok önceden yaşadığımız mahallede gördüm kendimi. Askere gidecekmişim oradaki herkesle tek tek helalleştiğimi görüyorum. Uzun zamandır görmediğim kişilerde vardı helalleştiğim insanlar arasında. Sonra tren beklemeye koyulmuşum, saatime bir bakıyorum tren saati geçmiş, bir daha bakıyorum daha trene 1 saat var. Kayalıkların üzerine oturmuş treni beklerken bir anda güneş üzerime o kadar çok sıcak geliyor ki, ancak birkaç adım ilerideki kayalıkta hiç güneş yokmuş. Sonra güneşli yerden kalkıp gölgeliğe geçmişim. Şimdiden teşekkürler.

İsim / Takma isim : irem
Cinsiyetiniz : bayan
Yaşınız : 19
Medeni durumunuz : flört
Şu anki ruh haliniz : üzgün
Rüyanızın konusu : kendimi askere gidecekken gördüm
Anahtar kelimeler : bayanın askere gitmesi, eski mahalleyi, helalleşmek, tren beklemek

Rüyada helalleştiğini görmek yorumu

İrem merhaba, bu ilginç ve önemli rüyayı yazdığın için teşekkür ederim. Ülkemizde kadınların askere gitmesi normal bir durum değildir. Bir kadının asker olması, askere gittiğini görmesi benzer şekilde zorluk ve sorun yaşanan bir dönemden geçildiğini ancak şaşırtıcı bir gelişme ile bunun son bulacağını simgelemektedir. Bakınız asker rüya tabiri.

Helalleşmek için eski mahallenize gitmeniz, önceden yaşamış olduğu mahalleyi görmek görülen unsurlara bağlı olarak günlük yaşamda kimi umutsuzluk, hayal kırıklığı içinde olduğunuzu ya da geçmişe olan özleminizi simgeler.

Rüyada helalleşmek iyi gelişmelere işaret olup biriyle helalleştiğini görmek günlük hayatınızda içinde bulunduğunuz bir çatışma ya da sorunun çözümünü işaret eder.

Tren beklemek yaşamınızda kimi şeyleri yoluna koymak için bir şeyi ya da zamanı beklediğinizi gösterir. Rüyada saate bakmanız zamanın önemini hatırlatmaktadır ve onu iyi değerlendirmek gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada helalleşmek hakkında bilgi

Rüyada ölmüş birisiyle helalleşmek rüya sahibi kişi için bir pişmanlığa işaret eder, yaptığı (bazen de yapması gerektiği halde yapmadığı) bir şey nedeniyle vicdan azabı çekmekte olduğunu işaret eder.

Rüyada helalleşen birini ya da helalleşen birilerini görmek ise Bilinçaltınızın bir sorunun çözümü için istekli ve hazır olduğunu olduğunu simgeler.

“Rüyada Helalleşmek” için 4 yanıt

Selam ben rüyada hala sağ olan annemi gördüm ama helallik istedi, helal etmedim, aramızda herhangi bir sorun yok kırgın veya küs değiliz, şu ana kadarda bir problem olmamış, inşallah olmazda ama bu rüyayı 2 defadır görüyorum, kafama çok takıldı şimdiden teşekkürler.

rüyam da erkek arkadaşımın babası ile çok büyük kavga ediyoruz.bana kötü kelimeler sarf ediyor.daha sonra hakkımı helal etmemi istiyor.gerçekte de rüyadan sonra ciddi bir çatışma yaşadık ama helallik istemedi tabi ki.ve aylar sonra yine bana kızgın olarak gördüm rüyam da sonra yine benden hakkımı helal etmemi istiyor.Anlamı nedir acaba?

Benim babam hasta, doktorların her zaman dediği bekleyin diyorlar, rüyamda babam kendi mezarını kazıyordu ama başında benimle beraber kalabalık ta var birde imam. İmam soruyor “kefeni hazır mı” diye, babam almış hazırlamış, beyaz bir poşet içinde oldugunu gösteriyor, poşeti alıp bakıyoruz içinde kefen var imam babama “hazırlan” diyor, daha ölmemiş adamla bana “hadi helalleş” diyor, hazırlayacagını söyluyor, tam helalleşmeye giderken uyanıyorum, nedir bu ruyanın manası?

Sulo selam, rüyalar kişinin içinde bulunduğu ruh hali, korku ve endişeleri, sevinç ve umutlarının uykudaki yansımasıdır. Senin rüyan da aslında senin gerçek hayatta umutsuz bir ruh hali içinde olduğunu göstermekte, işin kötü yanın çevrendeki kişilerinde bu yönde düşüncelere sahip olduğunu göstermektedir. Halbuki yaşamın özü olumlu düşünüp, inanmak ve Allah’tan her şeyin hayırlısını istemekten geçmektedir. Bunu başarırsanız her şeyin iyiye gittiğini göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir