Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Helikopter Görmek

Rüyada helikopter görmek neye işarettir?

Merhaba. Dün rüyamda bir tankın birden bire helikopter olduğunu gördüm. Benim sevdiğim çocuk, arkadaşımın kardeşinin arkadaşı çıktı. bende arkadaşımın kardeşini araya koyarak sevdiğim çocuğun kimi sevdiğini öğrenmesini istedim o da öğrenmiş beni seviyormuş, “hatası var ama tatilden dönünce mesaj atacam” demiş. Hala bekliyorum 4 gün oldu geleli mesaj yok. Rüyamın bununla ilgili olduğunu düşündüğüm için anlattım.

Rüyamda arkadaşın kardeşinin evindeyim, annesi kız kardeşi beni gelin olarak istiyorlarmış bense arkadaşın kardeşine hala sevdiğim çocuğu anlatıyorum. O da yatarak beni dinliyor.

Sonra kapıdan çıkıyoruz, tank gibi bir şeye biniyorum, şoför gene arkadaşın kardeşi, dikiz aynasından yemyeşil gözlerle bana bakıyor. Annem yan tarafıma oturmaya geliyor. Çocuğun yüzü annemi görünce hemen buruşuyor. Bende diyorum ki “dizi rahatsız ondan”. Tank birden helikopter oluveriyor uçup iniyoruz. İndikten sonra arkadaşın kardeşiyle yan yanayız, sevgili gibiyiz sanki ama benim içime sevdiğim çocuğu kaybetme duygusu düşüyor, üzülüyorum. Babamda önümüzde babama pilav veriyor, zorla verir gibi. Teşekkürler

Kimden: mercan
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: düşünceli
Anahtar kelimeler: tanka binmek, helikopter

Rüyada helikopter görmek yorumu

Mercan merhaba, rüyada tank görmek hedef, çatışmacı, şiddet anlamlarını simgeler.

Rüyada helikopter görmek hırsı ve başarıları temsil eder. Dikkat ederseniz rüyadaki unsurlar hep sert faktörler; çatışma, şiddet, hırs, başarı. Rüyanın içinde yumuşak faktörler, romantizm vb. şeyler yok. Bu durum gerçek yaşamında gergin dönemler geçirmekte olduğunu simgelemektedir.

Rüyada helikopter konusunda ilave bilgiler

Rüyada helikopter görmek uyanık yaşamınızda sahip olduğunuz hırsı ve başarıları temsil eder. Rüyada helikoptere binmek, helikoptere bindiğini, helikopterle seyahat görmek hırsınızı ve öfkenizi kontrol etmeyi başardığınızı, başarıların sizi beklediğini gösterir. Helikopter pilotu görmek rüya sahibinin hırsını kontrol etmeyi öğrenmesi gerektiğini hatırlatır. Rüyada helikopter kullanmak, helikopteri kullandığını görmek daha yüksek bir seviyede yaşamak, özgürlük ve daha fazla duyarlılık düşüncelerinizi temsil edebilir. Askeri helikopter, polis helikopteri de aynı anlama gelir.

Rüyada helikopter kazası görmek, helikopterin düşmesi ise hayalleriniz veya hedefleriniz de bir kayıp, hedef küçültme zorunda kalacağınız bir olayı işaret eder. Rüyada model helikopter veya oyuncak helikopter görmek rüya sahibinin içindeki çocuğu serbest bırakması, bazı zamanlar içinden gelmesi gibi davranması gerektiğini, böylece yaşadığı büyük stresten uzaklaşacağını işaret eder. Rüyada helikopter pistinde gelenler doğum, gidenler ölüm simgeler. Ayrıca yeni bir ilişki, yeni bir iş, kariyerinizde yeni bir aşama işaret eder.

“Rüyada Helikopter Görmek” için 8 yanıt

Ben rüyamda bir helikopterdeydim. Halikopter yerdeydi ve Helikopter kullanmayı bilmediğim halde kontrol panellerini kurcalayarak uçurmayı başardım.
Yerden yükseldiğimi hatırlıyorum. Yapacağınız yorum için şimdiden çok teşekkür ederim..

Mert

Rüyada helikopter kullanmak, helikopter kullandığını görmek, daha yüksek bir seviyede yaşamak, özgürlük ve daha fazla duyarlılık düşüncelerinizi temsil edebilir.

ben rüyamda bizim eski evi görüyorum ara ara ve süreli orda gökyüzünde helikopterler uçuyor.Bunun anlamı nedir?

rüyamda evimizin salonunda uyurken birden bire helikopter balkonun kenarina gelip beni uyandirdi ve çok sasirarak uyandım helikopter in düşeceğini düşündüm ancak birkaç eğer daha dönüp balkon hizasina geldi hatta balkonun demirlerine surtundu benim için gelmiş nasıl olduysa onu anladım hem korkuyordum hem de çok garipti…

Rüyamda kiz kardesim ve ben helikoptere binip Türkiye’ye tatile gidiyorduk. Oraya varinca karanlikti havada yagmurluydu. Kardesim araba alip beni otelden almaya gelicekti, onu bekliyordum.. yorumlayabilir misiniz lütfen.

ben ruyamda boyle ilk once gondol gibi bir seye bindim, cok garip ama birden genis bir helikoptere donustu. Helikopteri bizim okuldaki guvenlik gorevlisi suruyordu. Ondan sonra birden gercek helikopteer gibi ucmaya basladi, pilot satranctaki sari kale oldu, sonra gene pilot oldu, yanimda 4 tane daha arkadasim vardi. Bir bahceye dogru asagi yukari gidiyorduk asagida iki kiz vardi agaclari yiktik hep kizlar kacmaya calisiyordu sonrada biz iyice yere indik, birden ucaktan yere dustuk, cunku ucak yok oldu. Bu arada uygulama guzel olmus teskkurler.

Rüyamda büyük bir binanin teras şeklinde çatısındayım, çatıdan ileriye doğrusu bakarken helikopter görüyorum, bir aşağı bir yukarı uçan helikopter görüyorum ve o saniyeler sonra çatıya tam yanıma düşüyor, arkadaşlarım çekip götürüyorlar beni, bende “helikopterde pilot var onu kurtarmalıyız” deyip enkaza gidiyorum “pilot yaşıyor” deyip çekip çıkarıyorum enkazdan ve burada uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir