Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Helikoptere Binmek

Rüyada helikoptere bindiğini görmek ne demek?

Rüyamda helikoptere binip Londra’ya gidiyordum. Gökyüzünde helikopter gibi bir çok şey vardı, her şey çok teknolojik idi, sanki bundan 100 yıl sonrasına gitmiş gibiydim. İnsanların oturduğu binalar çok garipti ve bütün binalar bulutların yukarısına gidecek kadar uzundu. Binalarında arabalarını koymak için araba asma yeri gibi bir yer vardı, arabalarını ön tarafından asıyorlardı. Aşağı doğru baktığımda çok çok fazla insan vardı. Ben çok korkuyordum ve şaşırıyordum ülkeme dönmek istiyordum.

Kimden: Merve
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: normal
Anahtar kelimeler: gelecek,helikopter,geleceği,

Rüyada helikoptere binmek yorumu

Rüyada helikoptere binmekRüyada helikoptere binmek, helikoptere bindiğini, helikopter seyahati görmek, hırsınızı ve öfkenizi kontrol etmeyi başardığınızı, başarıların sizi beklediğini gösterir. Bakınız helikopter sayfası.

Rüyada gelecek zamanları, geleceği görmek sevinç, uyum ve huzur anlamına gelir. Bu rüya iyimser bir ruh hali içinde önemli başarılara imza atacağınız bir evreye girdiğini ifade eder.

“Rüyada Helikoptere Binmek” için 3 yanıt

Rüyada Suriye helikopteri görmek
Merhaba, ben rüyamda büyük bir Suriye helikopteri gördüm bizim hava sahamıza girmiş ve bizim Türk helikopteri de onu vurarak parçaladı, ama bizim helikopter küçüktü sonra halk karmaşa içerisindeydi ve ben ailemi düşünüyordum.
Bu arada ben gerçek hayatta sivilim, asker değilim, saygılarımla teşekkür ederim.

Cemal merhaba,
Rüyanız, güncel olayların etkisinin bilinçaltında şekillenmesi ortaya çıkan birinci tür rüyalardan olduğunu düşünüyorum. Bu tür rüyalar yorumlanmazlar, bir anlam taşımazlar.

Rüyamda bir helikopter veya bir ucaktayim önümde peket halinde katlanmış kahverengi kağıtlar var bu kagitları gergiye alarak aşağıya atıyorum aşağıda milyonlarca beyaz kıyafeti insanlar var her attığında onlarca kişiyi deviriyor uçaktaki yüzü gaz maskeli biri bana tek tek at diyor bense paketi hep atıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir