Kategoriler
İlginç Rüyalar

Hem Sevindirici Hemde Korkutucu Rüya Görmek

Hem sevindiren hemde korkutan rüya görmek ne demek?

İyi günler. özellikle Bursa da yaşadığımı yazmak istedim. rüyam başlıkta yazığım gibi hem iyi hemde korktuğum bir rüya oldu. Rüyamda müşterim olarak gördüğüm bir bayana Bursa’yı gezdiriyorum. Ama Bursa şu anki haliyler değilde sanki 20 ve ya 30 yıl sonraki haliymiş gibi görüyorum her şeyi değişmiş çok gelişmiş şekilde.

Bayanla Bursa da gezerken denizin üstüne yapılmış binaları görüyorum, hepsi çok lüks ve sıradışı. Sonra birden anlamadan rüyamda halam ve babaannemi görüyorum, halam araba kullanıyor, bizde babaannemle arabadayız. otoparka giriyoruz ama halam aşırı heyecanlı ve otoparktaki bütün demirlere çarpıyor. halama sakin olmasını söylüyorum, derken babaannem kapıdan aşağı düşüyor. rüyamda ambulansı arıyorum ve oradan gidiyorum. Sonra yine müşterim olarak gördüğüm bayanı Bursa’da yüksek bir yerde cafeye götürüyorum. kahve içiyoruz ve manzarasında ise bahsettiğim denizin üstüne yapılmış evler var. sonra yan masaya gözüm takılıyor liseden eski kız arkadaşım orada oturuyor ve oda kahve içiyor. ben selam veriyorum nasılsın diye.

Sonra o da yanımdaki bayan müşterimi görüyor ve kıskanıyor. bende masamda kalem ve kalem ucu var. Lise arkadaşıma dan telefonunu istiyorum yazmak için. sonra birden garip anlayamadığım şeyler söylüyor. o sırada arka masada da ablam arkadaşlarıyla oturuyor. birden lise arkadaşımın işaret etmesiyle baykuş masamdaki kalem ucunu yere atıp içinden bir tanesini alıp ablama doğru gidiyor. ablamın arkadaşı da ablamın kollarından tutuyor. baykuş kalem ucuyla ablamın gözlerini oymaya başlıyor. bende o heyecanla elimdeki kalemi alıp baykuşun gözlerini çıkarıyorum. baykuş bana ensemden saldırıyor bende tutup onu yere atıyorum ve etkisiz hale getiriyorum. Sonra lise arkadaşıma bunu neden yaptığını soruyorum oda “ablan bir katildi ve hak etti” diyor. Ben bu rüyanın altından kalkamadım. yorumlarsanız çok sevinirim. teşekkürler. Daktilo.

Hem sevindirici hemde korkutucu rüya görmek neye yorulur?

Rüyanız genel anlamda hayırlara işaret ettiği gibi aynı zamanda farklı manalarda taşıyabilir. Özet olarak söylemek gerekirse gördüğünüz rüya işlerinizde istediğiniz verimi elde edeceğinizi, ailenizin geçiminin kolaylaşacağını, Yaşamınızın güzelleşeceğini sağlayacak yeni gelişmeler olacağını göstermektedir. Bunların sonunda rahata kavuşacağınızı ifade etmektedir. Rüyanın vermek istediği bir diğer mesaj ise hayatta tatsız olaylar yaşamamak, keyfinizin kaçmaması ve yüzünüzün asılmaması için dikkatli olmak gereken bazı hususlar olduğunu göstermektedir.

“Hem Sevindirici Hemde Korkutucu Rüya Görmek” için 3 yanıt

rüyada iki başlı at görmek ne anlama gelir bir kafası normal boyun hizasında diğeri kuyruk kısmında idi ve atın kuyruğu yoktu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir