Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Hemoroid Görmek

Rüyada hemoroid ne demektir?

Hocam benim dedem yaklaşık 1.5 ay önce vefat etti, kendisi hem kanser hemde kimseyi tanımıyordu. Dün gece rüyamda onu gördüm, daha öncelerde görüyordum ama böyle değil. Dün gece hemoroid ameliyatı olmuştu düzelmişti, sonra yeniden eski haline dönmeye başladı yani dondu, hatırlamadı sonra, ameliyatlı bölgesinin ağrıdığını söyledi ve tam o sırada uyandım, bunu bana yorumlar mısınız? 19 yaşında bekar erkeğim.

Rüyada hemoroid görmek yorumu

Rasim merhaba. Rahmetli dedenize Allah’tan rahmet, sizlere sabır diliyorum. Acınız henüz çok yeni ve büyük. Bu yüzden böyle rüyalar yorumlanmaz, rüya sahibinin acısını, üzüntüsünü, hasretini temsil eder. Zamanla bu rüyalar seyrekleşir ve anlam taşımaya başlarlar.

Rüyada hemoroid olmak bir kimlik bunalımı yaşandığını ifade eder. Rüyada  hemoroid olduğunu görmek rüya sahibinin kim olduğunu sorguladığını ve kendinin sevgi dolu olmak konusunda güçlük çektiğini gösterir.

Hemoroid tedavisi görmek bu rüya sizin duygu ve düşünceleri bastırıp, kendini gereksiz yere, boşu boşuna mutsuz ettiğini ifade eder. Rüyada bir yakınının hemoroid olduğunun görülmesi iş hayatı veya sosyal yaşamınızda bir takım istikrarsızlıklar yaşayacağınızı temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir