Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Hemşire Görmek

Rüyada hemşire görmek ne demektir?

Rüyamda kendimi hamile görüyorum. Doğum için hastaneye gidiyorum. Zenci, güzel ve güler yüzlü bir hemşire benimle ilgileniyor. Rüyamda evli değilim. Hemşireye “benim ablamda evli değil, onunda bebeği var” diyorum. Yani bu durumla başa çıkabilirim demek istiyorum. Bir ara hemşiremi kaybediyorum. Hastanede onu arıyorum. Başka hemşireler ilgilenmek istiyorlar ama onlar çirkin oldukları için istemiyorum. Sonunda kendi hemşiremi buluyorum.

Sonra kendimi hastane odasında yatarken görüyorum. Hemşire bebeğimi getiriyor kundakta. Yanımda birileri var. Biri bebeğimi benden önce alıp sarılıyor. Ben kıskanıyorum ama bir şey demiyorum sonra bebeği alıp yüzüne bakıyorum. Bembeyaz bir oğlan. Ne kadar beyaz diye geçiriyorum içimden. Emzirmek istiyorum ama becerebilir miyim diye endişe ediyorum. Yorumlarsanız sevinirim.sevgiler.

Rüyada hemşire görmekName: Özgür
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 35
Medeni durumunuz: Evli
Şu anki ruh haliniz: Ne mutlu ne üzgün
Subject: Bebek, hamile olduğunu, hemşire, zenci kadın, doğuma gittiğini görmek
Anahtar kelimeler: Bebek, hamile, zenci hemşire

Rüyada hemşire görmek yorumu

Özgür merhaba, önce rüyanla ilgili ön bilgiler vermek istiyorum. Rüyada hemşire görmek büyük bir sorununuzu çözebilmeniz için başkalarının yardımına ihtiyacınız olacak demektir. Rüyada hamile olmak, önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir. Rüyada çocuk doğurduğunu görmek, iyiye yorumlanır. Doğum yapmak, isteklerinin olması, menfaat, hakkınızda iyi olayları işaret eder. Rüyada erkek çocuğu doğurduğunu görmek, bozulmamış temiz ahlakınızı dahada ileri noktaya taşıyacağınızı simgeler. Gebe olmadan oğlan doğurmak mal, para anlamı taşır.

Bu bilgiler ışığında rüyanızın; gerçek hayatınızda önemsiz konularla vakit kaybetmeyip, yaşamınızdaki önemli bir sorunu başkalarınında desteğini istemekten çekinmeyip çözdüğünüzde mal, para konularında ciddi iyi gelişmeler yaşayacağını temsil etmektedir.

Hemşire konusunda ilave bilgi:

Rüyada hemşire olmak, hemşire olduğunu, hemşirelik yaptığını görmek, yardımsever, iyi bir karaktere sahip olduğunuzu simgeler. Bu rüya aynı zamanda çevrenizde yardımınızı bekleyen birileri olduğunu da simgeleyebilir.

“Rüyada Hemşire Görmek” için 3 yanıt

Öncelikle selamun aleykum, cevaplarsanız çok sevinirim. Ben rüyamda böyle bir toplum içinde köşede kızlı erkekli arkadaşlarımla sohbet ediyordum ve önümüze etekli hamile bir kadın koşarak benim önüme geldi, eteğini kaldırıp hemen doğurmaya başladı, çocuğun kafasını gördüm, hemşire çağırdım, çocuk yere düşmesin diye bebeği kucakladım, tertemiz bir bebek, hemşire göbek bağını kesti ve bebek benim kucağımda tertemiz hiç kan yoktu, bana güzel siyah kahve gözleriyle bakıyordu, yeni doğmuş bebeğe göre fazla güzel gözleri vardı, sanırım ben bebeğin gözlerine bakarak gözlerimden yaş geldi hemde fazlasıyla geldi, ağlama değilde şırıl şırıl yaş akıyordu, bebeğin gözlerine bakarak kalktığmda uyandım hemen, korktum biraz. 17, Erkek, Bekar , Öğrenci

Merhaba, benim eşim hastanede yatıyor ve rüyamda onun yattığı bölümün hemşiresi beni arayıp “Nazan hanım, Selami bey vefat etti, gelip cenazenizi alabilirsiniz” dedi ve uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir