Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Hemstır Görmek

Rüyada hamster görmek neye işarettir?

Rüyamda bir arkadaşımın hemstırı varmış bunu bana emanet ediyormuş, hamster sonradan kene, minik örümcek gibi zıplayan ufak bir böceğe dönüyordu, ben de ayaklarımı yıkıyordum, abdest alıyormuşum gibi, sağ ayağımı yıkarken suyun sıcaklığını hissediyordum. Ayağımı yıkarken de o böceği korumak için hiçbir şey yapmadığım için bu böcek lavabodan akıyor, ölmesine sebep oluyordum. Birazdan sanki onu öldüren başka biriymiş gibi ama bir anda yine bir gariplik bu öldüren kişi bu böcekmiş, kendini cezalandırmak için de öldürdüğü (ki öldürdüğü de sanki insanmış, aşık olduğu bir insan olduğunu anımsıyor gibiyim) kişinin yanına diri diri gömülmek istiyormuş gibi bir rüya gördüm. Anlamını çok merak ediyorum. Bu aralar gördüğüm her rüya da bir kargaşa bir anormallik var, aksi gibi buna ilgim de var. Hangi rüyaların anlamlı hangilerin anlamsız olduğunu anlayabilmekte zorluk çekiyorum. Yardımcı olursanız, çok sevinirim. olamazsanız da canınız sağ olsun. Şimdiden her şey için teşekkürler, iyi günler.

Rüyada hemstır görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada hemstir görmekBahar merhaba, gönderdiğin mesaj çok aceleci, dikkatsiz bir yapıda olduğunuzu gösteriyor. Mesajınızdaki harf hatalarını düzeltmek için harcadığım süre yorum için harcanandan fazla oldu. Daha sakin, daha dikkatli olursanız hayatınız boyunca daha başarılı olacağınıza emin olabilirsiniz.
Rüyanızda birbiriyle ilişkisiz pek çok olay geçiyor. Buradan bir zihin kargaşası içinde olduğunuz, sizin için çok önemli olduğuna inandığınız kimi belirsizlikler yaşadığınız anlaşılıyor. Kararsızlık çok kötü bir şeydir bu nedenle kararsızlıklar içinde bocalamaktansa sorunların üzerine gitmeli, gerekirse büyüklerinizden öğrenci iseniz öğretmenlerinizden destek almalısınız.

Rüyada hamster görülmesi rüyayı gören insanın sahip olduğu az gelişmiş yönlerini ya da duygularını temsil eder. Hamster görmek aynı zamanda rüyayı gören insan için cinsellik konularının önemsiz olduğunu işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir