Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Hep Aynı Erkeği Görmek

Rüyada sürekli aynı erkeği görmek ne demektir?

Bir kaç yıldır rüyamda aynı erkeği görüyorum tanımıyorum ama, 5 yıllık bir ilişkim var, ilişkimden önce de görüyordum ve onunla evlendiğimi görmek hoşuma gidiyordu. Şimdi yaza nişanlanacağım ama kaderim sevdiğim değil mi? bir an önce yanıt verirseniz çok sevinirim, her yıl görüyorum aynı insanı. grievous tarafından 05.06.2013 / 03:11 tarihinde gönderilmiş

Rüyada devamlı aynı erkeği görmek yorumu

Devamlı, tekrar ederek görülen rüyalar, aynı rüyayı tekrar tekrar görmek bu rüyanın verdiği mesajı anlamadığınızı veya güçlü bir mesaj verdiğini ifade ederken, konunun aslı bizim o rüyayı değişik şekilde veya mekanda görmemizdir. Bakınız tekrarlanan rüyalar sayfası.

Öncelikle rüyalarınızın verdiği mesajı tespit etmelisiniz. Bana göre bu rüyalar, birer gençlik rüyası olup, tüm kızlar evlendiğini, mutlu olduğunu görürler, ancak siz abartmışsınız ve bu rüyalar size mutluluk verdikçe beyniniz tarafından alışkanlık haline getirilmiş. Gerçek hayata dönmeli, bu masum fantezilere son vermelisiniz. Bu rüyalar devam ederse profesyonel destek almaktan çekinmeyiniz.

“Rüyada Hep Aynı Erkeği Görmek” için 6 yanıt

Zeynep merhaba,
Unutulmamak gerekir ki rüyalar öyle sanıldığı kadar önemli, değerli, gizemli, kutsal şeyler değildir. Düşünmek, hesaplamak, sevinmek, yemek, içmek gibi insan yaşamının ( hatta hayvanların da) bir parçasıdır ve tamamen kişinin iç dünyasının yansımasıdır.
Çok mantıklı ve güzel bir sorunuz var. “Tanımadığın bir erkeği sürekli rüyada görmek neye işarettir” diye.
Burada gören kişinin özellikleri (yaşı, işi, medeni durumu, eğitimi, ve ruhsal durumu) ile rüyada gördüğünüz kişi ile neler yapıldığı – rüyada ne olduğu önemlidir.
Siz rüyanızda bir tanımadığınız bir adamdan sürekli yemek tarifi alıyorsanız başka anlam taşır, sürekli flört ediyorsanız başka bir mana taşır.

Bende de hep oluyor yeni uyandım ve yine aynı kişi kendisini görmüyorum ama hep ismi çıkıyor karşıma rüyamda gerçek hayatta da tanımıyorum

Hoslandigim kisiyi belirli araliklarda ruyamda goruyorum, ne zaman ruya gorsem onunla ilgili eger ruya gorursem onu goruyorum yoksa yok.
Ayni siniftayiz konusuyoruz cocukla ne demek oluyor bu?

Ben (15) üç gecedir üst üste üç erkek arkadaşımı ( hiç görüşmedik sadece sanal arkadaşız) rüyamda görüyorum bunun anlamı ne olabilir acaba??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir