Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Hep Aynı Rüyayı Görmek

Rüyada hep aynı rüyayı görmek ne demektir?

Rüyamda nişanlım kucağımda sahilde yürüyorum ama o benimle hiç konuşmuyor. Şuan birbirimizi hala seviyoruz ama ayrıldık gibiyiz, sonuç ne olacak bilmiyorum. Hep aynı rüyayı görüyorum, bununmaması nedir? Açıklar mısınız lütfen

Rüyada hep aynı rüyayı görmek yorumu

Rüyada bir şeyi, bir konuyu, bir olayı veya bir kişiyi tekrar tekrar görmek ya da aynı rüyayı sık sık yeniden görmek görülen rüyanın önemli bir mesaj verdiğini ve bu mesajı sizin anlayamadığınızı ifade eder.

Sizin rüyalarınızda sevgilinizi sık sık görmeniz veya nişanlınızı sık sık kucağınıza alıp, sahilde yürümeniz bilinçaltınızdaki derin arzu ve özlemlerinizi ifade etmektedir. Bundan başka bir mesaj vermemektedir.

Bu rüya 1. tür rüya çeşidi olarak ele alınırsa ( bakınız rüya çeşitleri) herhangi bir mesaj vermeyip, günlük yaşamınızda kafanızı çok taktığınız bir şeyin uykunuzda rüya olarak yansıması olarak düşünülebilir.

Birinci tür rüyalar Zihnen yorgun, sürekli bir konuyla ilgilenen birisi uyuduğunda rüyasında karmakarışık şeyler görebilir, veya bu insan, ilgilendigi, uğraştığı konuyu da görebilir. Bazı üniversite öğrencilerinin gündüz çözemedikleri yüksek matematik sorularını rüyalarında çözdükleri çok duyulan bir şeydir.

Bu tür rüyalar yorumlanmazlar. Örnegin, televizyonda veya baska bir yerde heyecanli bir sinema izleyen kisi rüyasinda ayni seyleri görebilir. Bu durum sadece etkisinde kalmaktir. Yani gerçek rüya değildir.

“Rüyada Hep Aynı Rüyayı Görmek” için 3 yanıt

ben rüyamda çok sık köpek ya da köpekler göryorum hep üzerime geliyorlar zarar vermek istiyorlar renkleri farklı ama genellikle aynı yerde yani işyerimde olay akışı farklı olsada hep köpekten köpeklerden kaçmaya çalışıyorum ve uyandığımda rüya beni çok yormuş oluyor lütfen yardımcı olab,lirmisiniz

Ben sozluyum 1sene içinde dugunumuz olacak inşallah .ama üst üste hep sözlümün ya başkasıyla beni aldattığını ya da ışte başka kadından çocukları olduğunu görüyorum. rüyalara bel baglanmaz ama artık ilahi bir mesaj mi diye düşünmeye başladım doğrusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir