Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Her Gece Aynı Kişiyi Görmek

Rüyada her gece aynı kişiyi görmek neye işarettir?

Her gece aynı kişiyi rüyamda görüyorum. İki yıl önce birisiyle tanıştım, şehirlerimiz farklı olduğu için birkaç zaman görüşebildik. Bu kişi benim sevgilim değildi. Msn de ekliydi ama bu kişiyle birbuçuk yıldır hiç konuşmadım. Dört ay önce beni sildi, artık bir bağımız kalmadı, ama iki aydır her gece onu rüyamda görüyorum. Gördüğüm tüm rüyalarda farklı farklı, ama hepsi çok güzel rüyalar ve özellikle bu kişi her rüyamda hiç konuşmuyor, sürekli bana bakıyor. Ne anlama geliyorlar bilemedim.

Rüyaların etkisinden oluçak ki sürekli aklımdan çıkmaz oldu, çevremdekiler bu kişinin benim kaderim olduğunu söylüyorlar. Dün gece niyet edip, dua ettim, benim için hayırlı olup olmadığını görebilmek için ve rüyamda bu kişinin benim için hayırlı olacağını gördüm. Sabahleyin çok mutlu uyandım, sadece rüyalarımın detaylarını unutuyorum, onun için şuanda yazamıyorum. Normalde gördüğüm hiçbir rüyayı unutmazdım ve bazılarıda gerçekleşirdi, ama onu gördüğümden beri rüyalarımı da unutur oldum. Bu gördüğüm rüyalar için bir yorum yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rüyada her gece aynı kişiyi görmek nasıl yorumlanır?

Bilindiği gibi aynı rüyayı tekrar tekrar görmek o rüyanın önemli bir mesaj verdiğini işaret eder.
Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza işarettir. İpuçları birisiyle tanışmak, dua etmek, farklı şehirler, güzel rüyalar, mutlu uyanmak, niyet etmek

“Rüyada Her Gece Aynı Kişiyi Görmek” için 14 yanıt

2 ay önce tanıştığım çocuğu sürekli rüyamda görüyorum. Normalde konuştuğum flört ettiğim kişiyi ara sıra rüyamda görürdüm ama hiç bu kadar sık ve uzun süredir rüyamda gördüğüm biri olmamıştı. Rüyalarda sürekli ikimizi sevgili olarak görüyorum ama şuan konuşmuyoruz, arada sırada arkadaşıma beni soruyomuş. Rüyalarımın anlamı ne olabilir?

Ben birisini 6 yıl sevdim. hala da seviyorum. Onu sık sık rüyalarımda görüyorum.Çoğu rüyamda benimle çok ilgileniyor ve seviyor. Ama bir tanesinde benimle hiç konuşmuyordu. Ayrıca onu gördüğüm bir rüyamda denize girdiğimde denizin altında küçük dağcıklar halinde balina mezarı vardı. Bu ne demek oluyor?

Ayni sorunu bende yasiyorum. Birzamanlar cok sevdigim biri vardi. Karsiliksiz bir sevgiydi. Tam yeni bir hayat kurdum derken (1/2 sene onu düsünmememeyi basarmistim) yine rüyalarimin etkisiyle düsünmeye basladim. Anlamiyorum neden hep rüyama girdigini. Lütfen bunun kesin bilimsel mantikli bir aciklamasi vardir. Bilinc alti diyorlar ama bu cevap olarak yeterli degil. Ben o insani unutmusken neden yeniden tazeleniyor gecmiste acilip kapanilan sayfalar.

ruyamda eski sevgilimi hergun goruyorum belki bu 5. gun ust uste hergun gordum artik ne yapacagimi sasirdim neden boyle? bu neye isaret acikcasi merak ediyorum

her gece benim okuldan sevdiğim bir çocuk görüyorum onunla rüyamda sevgiliyim hep mutlu felan bu ne anlama gelebilir lütfen admin cevap ver??

Gülsüm

Bu rüya o kişiyi kafanıza fazla taktığınızı gösterir. Ancak her gece olması biraz aşırı.

Bu rüyalar devam ederse bir profesyonel psikolog desteği almanız yararlı olabilir.

3 gün üst üste hoşlandığım çocuğu gördüm.hepsinde karşılıklı duygularımızı paylaşıyoduk.hep mutluydu rüyalarım.nedemek sizce

Geçen yıl hayatımda biri vardı bu yıl tanışalı 4 yıl oldu geçen yıl 11 aylık bir beraberliğimiz oldu. Eylül Ekim gibi ayrıldık. Yani ayrılalı neredeyse 1 yıl olacak bu bir yıl içinde 1 kere buluştuk. 1 yıldır abartısız her gün rüyamda görüyorum. İyi kötü her şekilde gördüm. Kavga ederken de ayrıyken de birlikteyken de gördüm. Gerçek hayatımı rüyamda yaşıyor gibiydim.

Ruyamda habire bir erkegi goruyorum her gordugumde mutlu oluyorum ama sorunum yüzünü hatirlamiyorum hatirlamak istiyorum kim oldugu merak ediyorum gercek hayatta o kisi varmi ruyama girmediginde ozluyorum gercek hayatta onu bulmak istiyorum

Aynı rüyalar sürekli görmek o rüyaların önemli bir anlam taşıdığını gösterir. Lütfen erkek görmek sayfasını okuyun. Rüyalarınıza sağlıklı açıklama yapılabilmesi için hakkınızda bilgi vermeniz gereklidir. Örneğin bu rüyayı bir kadının görmesi ile bir erkeğin görmesi farklı anlamlar taşır.

Ben de 2 yildir ayril oldugum kisiyi goruyorum. Ayrildigimizdan beri onu hayatta hic gormedim. Ama hep ruyalarimda onu goruyorum. Bazi ruyalarimda bana bakip guluyor. Sariliyor bana. Bazi ruyalarimdaysa hayla ayriyiz ama bana bakip duruyor. Konuşmak istiyor da konuşmuyormuş gibi. Her ruyamda onu gormek bana onu hatirlatiyor ve onu unutmami engelliyor. Sizce bu ruyalar ne anlama geliyor

Gülnur merhaba, gördüğün rüyalar gerçek hayatında yaşadığın bazı pişmanlıkları üzerinden atamadığını veya bir vicdan azabından kurtulamadığını anlatmaktadır. Lütfen eski sevgili sayfasını inceleyin.

merhaba bende aynı şekilde aynı kişiyi 5 gündür rüyamda görüyorum bundan ne gibi bir sonuç çıkarmalıyım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir