Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Birisi Her Gece Rüyama Giriyor

Birisi her gece rüyama giriyor bu ne demek?

Yeni biriyle tanıştım ama arkadaş falan değiliz, hatta ona çok gıcık oluyorum ama her gece rüyamda görüyorum, artık uykumdan uyanıp onu görmeyeceğim diye görmemeliyim diye uyumaya çalışıyorum ama yine görüyorum. Uykularım kaçıyor, başıma ağrılar giriyor, rahat uyuyamıyorum, istemediğim halde onu inat gibi nasıl rüyamda her gece birden fazla kez görebiliyorum? Birde aksi gibi çok iyi şekilde görüyorum ama kabus oldu artık benim için ve merak ediyorum neden onu görüyorum neden her gece birkaç kez görüyorum.

Her gece rüyada aynı kişiyi görmek yorumu

Semra merhaba, hakkında hiç bir bilgi vermemişsin dolayısıyla bu konuda sağlıklı yorum yapılamaz. Örneğin sen 13 yaşında bir genç kız ise bu rüyanın anlamı “1 araba dayağı hak ediyorsun” olur, 33 yaşında bir kadın ise daha faklı olur. Genel bir şey söylemek gerekirse bu rüya tekrarlayan rüya olarak düşünülebilir ve önemli bir mesaj verdiği ya da sizin mesajı anlamadığınızı gösterir.

 

“Birisi Her Gece Rüyama Giriyor” için 4 yanıt

Konustugum bir çocuk var, bu cocukla artik konusmama karari aldim ama her gece ruyalarimda, en son gordugum ruyada ben boyle balkon gibi bir yerdeyim sonra iceri bir anda o giriyor ve bende sandalyelerin altina saklaniyorum, beni gormesin diye ama beni goruyor. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci

Sanem merhaba,
Her rüyada bir anlam beklememek yada bu gibi konuları her zaman rüyaya bağlamamak gereklidir. Kendini başka konulara odaklamayı düşünebilirsin, televizyon izlemek değilde kitap okumayı denemekte yarar olabilir.
Bir başka alternatif olarak bu konuyu babana danışıp, onun düşüncelerini sormayı deneyebilirsin. Bu seçeneği tercih edersen gelişmeleri lütfen yazar mısın?

Ben her gece aynı kişiyi görüyorum aynı siniftaydik o beni seviyordu ama ben onu takmiyordum bu sene aynı sınıfta degiliz ama her gece rüyalarım a giriyor bugün kavga ediyorduk dün gece gordugumde ise bana uzun uzun bakıyordu ve peşimden geliyordu önceki gün onunla aynı okula gidiyordum daha önceki gün ise bana hep bakıyordu ve daha bir çok şey gordum ve rahatsız oluyorum

İki ay kadar önce yeni bir ortama girdim. Sadece ismen tanıdığım hiç bir muhabbetimin olmadığı o kişiyi gördüğüm andan beri neredeyse her gece rüyamda görüyorum. Birbirimizden çok hoslandigimizi ve bir çok anı biriktirdigimizi görüyorum, bayağı etkileniyorum ama uyandığımda böyle bir hissim olmuyor. 19 yaşındayım o da 18.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir