Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Her Şeyi Yapabildiğini Görmek

Rüyada her şeyi yapabildiğini görmek neye işarettir?

Rüyamın içinde rüya gördüm. Rüyamın içinde gördüğüm rüyada istediğim her şeyi yapabiliyordum. Annemin bana bir rüyasını anlattığını gördüm. Bütün akrabalarımı gördüğümü hatırlıyorum. Bir vitrin camının önündeydim, yanımda 2 kişi vardı. Sadece isteyerek bu camı paramparça ettim, sonra bu cam kırıkları benim üstüme düştü ve cam kırıkları bana çarparken verdiği acıyı hissettim ama kan falan yoktu.

Genç bir adamın yanına gittim, sanırım çalışıyordu, bir dükkandaydı, ona istediğim her şeyi yapabildiğimi söyledim, varlıklı olduğumu söyledim adam şaşırdı. Rüyanın içinde gördüğüm bu rüyada bir ara rüyada olduğumu da fark ettim “bu öyle olmamalı çok saçma bu rüya” diyordum. Rüyanın içindeki bu rüyadan asıl rüyaya uyandığımda biraz daha yatayım biraz daha göreyim diyordum ve yeniden uyuyordum. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada her şeyi yapabilmek yorumu

Değerli okurum, bu gruptaki rüyalar en değerli grup olup genellikle hemen gerçekleşirler. Bu yüzden görülen rüya içindeki rüyalar daha dikkatle analiz edilmelidir.

Rüyanın ana unsuru olan rüyada her istediğini yapabildiğini görmek aslında gerçek hayatınızda farkında olmadığınız ya da farkında olup ta kullanmadığınız bir iç güce sahip olduğunuzu temsil etmekte, kendiniz ve sevdiklerinizin yararı için bu gücü yararlı işlerde kullanmanız gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir