Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Her Yerin Yandığını Görmek

Rüyada yerin yandığını görmek neye işarettir?

Merhaba, yaşım 23,üniversite öğrencisi, kadın. Bu günlerde bir arkadaşımla grup içinde tartıştık ve o grubumuzdan ayrıldı, biraz sinirli günler geçiriyorum. Derslerim de pek parlak değil onun sıkıntısı içindeyim.

Rüyamda benden hoşlandığını düşündüğüm bir arkadaşım bizde kalıyor, bizim salonda uyuyor ve ben üstünü örtüp dışarı çıkıyorum. Yolda yürürken her yerin yanmaya başladığını görüyorum ve aslında kıyamet kopuyormuş. Lavlar yanıma kadar geliyor ve beni yakmaya başlıyor ama birden gerinmiştir ve ben koşarak kaçmaya başlıyorum, ailemi ve erkek arkadaşımı çok merak ediyorum. Lavlar benim arkamdan geldiği için evdeki arkadaşımın uyurken ölmüş olduğunu düşünüyorum. Eski evimize dönüyorum.

Bu arada rüyamda asla şu an oturduğumuz evi değil hep eskiden oturduğumuz evi ve civarını görüyorum, bu beni çok şaşırtıyor. Sonra arabamıza biniyorum annemle babam orada, arkadaşım da orada onları gördüğüm için çok seviniyorum, hemen arabayla kaçalım uzaklaşalım diyorum. Ama erkek arkadaşımı asıl çok merak ediyorum hemen onu arıyorum “neredesin, seni almaya geliyorum” diyorum, onu almaya gidiyorum. Arabayla bayağı kaçıyoruz hep beraber, yollarda hep yangınlar ve ölen insanlar var. Sonra ormana doğru giderken karşımıza bir dev çıkıyor. Ve ondan gizleniyoruz onu yüz üstü düşürüp öldürdük. Bu kadar.teşekkür ederim.

Rüyada yerin yandığını görmek nasıl yorumlanır?

Buse merhaba, görmüş olduğun bu rüya birden fazla önemli mesaj vermektedir. Verilen en önemli mesaj hayatta yapmak, başarmak istediğin şeyleri gerçekleştirmek için yeterli zamanın kalmadığını ya da bunları zamanında yapamayacağını düşündüğünü göstermekte ve bunun hatalı bir düşünce olduğunu belirtmektedir.

Rüyadaki lavlar senin tutkulu bir aşk yaşayacağına ve hayatında yapacağın bazı ufak değişilikle bu aşkın büyük mutluluklar verecek hale geleceğine işaret etmektedir. Bir diğer önemli mesaj ise geçmişe özlem ve anıların etkisinden artık kurtulmak gerektiğini, geleceğe odaklanmak gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir